A Quien Quiera Escuchar

nr kat.: 1263549

Opis i specyfikacja

    "A Quien Quiera Escucha (Ktokolwiek chce posłuchać)" to już 10-ta studyjna płyta gwiazdy muzyki latino-pop, Ricky'ego Martina. Najbardziej osobisty album w karierze, pokazujący jego dojrzałość zarówno jako artysty, jak i mężczyzny, po raz kolejny udowadnia pozycję Martina jako jednego z najważniejszych postaci współczesnej muzyki latynoskiej. Na 10 utworach (w wersji deluxe 13) zawiera się swoisty list miłosny do fanów, któzy niezmiennie wspierają go od początku kariery. "To jedna z moich ulubionych płyt" - mówi Ricky.

    "Proces jej nagrywania różni się od wszystkiego, co robiłem do tej pory. Tym razem pozwoliłem uwieść się profesjonalistom, którzy wiele mnie nauczyli i pomogli poszerzyć moje muzyczne horyzonty, Dzięki nim inaczej zacząłem interpretować niektóre utwory. W ten sposób powstał bardzo rytmiczny album mieszający wiele gatunków, ale nie zabrakło na nim także wzruszających ballad z mocnymi teksami. Jestem nim ogromnie podekscytowany - i mam nadzieje udzieli się to także moim fanom!".

    Płyta nagrywana była w Australii, Puerto Rico, Los Angeles i Mexico City a wyprodukował ją Julio Reyes (Jennifer Lopez, Nelly Furtado, Marc Anthony). Album promują single "Adios" i "Disparo Al Corazón".

  Ogólne

 • title
  A Quien Quiera Escuchar
 • artist
  Ricky Martin
 • label
  SONY MUSIC LATIN
 • ilosc_plyt
  1

Lista utworów

Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1AdiósRicky Martin4:00
2Disparo al CorazónRicky Martin3:50
3Isla BellaRicky Martin4:55
4PerdónameRicky Martin4:00
5NáufragoRicky Martin3:26
6La MordiditaRicky Martin feat. Yotuel3:31
7Cuanto Me Acuerdo de TiRicky Martin3:31
8Mátame Otra VezRicky Martin4:03
9NadaRicky Martin3:25
10A Quien Quiera EscucharRicky Martin4:10
11NáufragoRicky Martin3:20
12Mátame Otra VezRicky Martin4:02
13NadaRicky Martin3:11

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0