After The Disco

Broken Bells

Nośnik: CD

nr kat.: 1225272
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Perfect World Broken Bells 6:24
1 2 After The Disco Broken Bells 3:39
1 3 Holding On For Life Broken Bells 3:56
1 4 Leave It Alone Broken Bells 5:30
1 5 The Changing Lights Broken Bells 3:48
1 6 Control Broken Bells 3:41
1 7 Lazy Wonderland Broken Bells 3:21
1 8 Medicine Broken Bells 3:28
1 9 No Matter What You're Told Broken Bells 3:50
1 10 The Angel And The Fool Broken Bells 3:15
1 11 The Remains Of Rock & Roll Broken Bells 4:54

Broken Bells to projekt powstały przy współpracy Briana Burtona (producenta znanego lepiej pod pseudonimem Danger Mouse) i Jamesa Mercera (The Shins), jaki pierwszą popularność zdobył w roku 2010 za sprawą świetnego płytowego debiutu, który sprzedał sięw ilości prawie pół miliona egzemplarzy i przyniósł Broken Bells nominację do nagrody Grammy. Indie-pop-rockowe przeboje „The Ghost Inside” czy „The High Road” dobyły sobie wielu fanów, a muzycy obiecywali, że to dopiero początek ich wspólnej działalności. Nadzieje na drugi krążek zespołu zostaną zaspokojone 14 stycznia 2014 - wtedy w sprzedaży pojawi się drugi krążek zespołu. "After The Disco" to zbiór 11 kompozycji w klimatach zbliżonych do poprzedniej płyty, a jego zapowiedzią jest singiel "Holding On Fir Life", który w listopadzie 2013 r. był najczęściej udostępnianym utworem w serwisie Spotify. Warto też dodać, że filmy-prologi reklamujące płytę nakręcili The Creators Project, odpowiedzialni za promocję ostatniej płyty Daft Punk.
Album "After The Disco" pojawi się w sprzedaży fizycznej na płycie CD i winylu (z kodem umożliwiającym bezpłatne pobranie całej płyty w mp3).

Aktualności

Więcej

After The Disco
After The Disco ×
After The Disco
After The Disco
After The Disco

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]