ARE YOU THERE

nr kat.: 1445513
 • artist: Michał Łapaj
 • typ_nosnika: CD
 • ilosc_plyt: 1
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
Produkt chwilowo niedostępny

Opis i specyfikacja

„Are You There” to debiutancki i długo wyczekiwany album Michała Łapaja – muzyka, klawiszowca progrockowego zespołu Riverside. Michał niejednokrotnie pojawiał się również jako gość na płytach takich artystów jak np. Behemoth, Me And That Man, Antigama czy Lunatic Soul.

Album składa się z utworów instrumentalnych oraz słowno-muzycznych. Zawiera dużo przestrzennych klimatów, a zarówno fani post rocka, ambientu jak i elektroniki, będą mogli znaleźć coś dla siebie. Jest różnorodny, a zarazem spójny, przepełniony emocjami melancholią i mrokiem. Próbuje znaleźć odpowiedzi na pytania co się dzieje z nami, gdy nie odnajdujemy się we wzajemnym zrozumieniu, błądzimy pomiędzy tym, co wypowiedziane i niewypowiedziane.

Na krążku gościnnie zaśpiewają Mick Moss - lider, wokalista brytyjskiego zespołu Antimatter oraz Bela Komoszyńska, kobieca siła na czele polskiej formacji Sorry Boys.

Łapaj przywiązuje wielką wagę do brzmienia, dlatego gra głównie na analogowych, tak zwanych „żywych” instrumentach klawiszowych – organach Hammonda, fortepianie, pianie Rhodesa czy starych syntezatorach analogowych. Wszystkie je można usłyszeć na płycie w doskonałej jakości. Praktycznie wszystkie instrumenty zostały nagrane przez Michała. W sekcji rytmicznej gościnnie pojawia się Artur Szolc (Annalist, Inside Again) grający na perkusji.

  Ogólne

 • title
  Are You There
 • artist
  Michał Łapaj
 • label
  MYSTIC
 • ilosc_plyt
  1

Lista utworów

Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1PiecesMichał Łapaj
2Flying BlindMichał Łapaj feat. Mick Moss
3Shattered MemoriesMichał Łapaj feat. Mick Moss
4ShelterMichał Łapaj feat. Bela Komoszyńsk
5Where Do We RunMichał Łapaj
6Fleeting SkiesMichał Łapaj feat. Bela Komoszyńska
7In LimboMichał Łapaj
8UnspokenMichał Łapaj
9SurfacingMichał Łapaj
10From WithinMichał Łapaj

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)