MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

At Glade

nr kat.: 1201216
At Glade
At Glade
At Glade
At Glade
At Glade
At Glade

Fismoll

Nośnik: CD

Lista utworów

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Flowering Fismoll 4:00
1 2 To Dryad Fismoll 3:00
1 3 Time Of Glimmers Fismoll 5:00
1 4 Song Of Songs Fismoll 6:00
1 5 Trifle Fismoll 4:30
1 6 History Of The Moon Fismoll 4:00
1 7 Let'S Play Birds Fismoll 4:00
1 8 Close To The Light Fismoll 5:50
1 9 Let Me Breathe Your Sigh Fismoll 5:00
1 10 Look At This Fismoll 4:00

Opis i specyfikacja

Debiutancka płyta młodego polskiego songwritera  Fismolla zatytułowana jest "At Glade", czyli "Na Polanie".  To opowieść o świecie wrażeń widzianym oczami młodego, wrażliwego, kochającego naturę człowieka, wchodzącego w życie, poznającego ludzi, uczucia i samego siebie. Jest płytą bardzo intymną, a przy tym różnorodną i potrafiącą poruszać słuchaczy bez względu na ich wiek. 

Stylistycznie można ją wymienić jednym tchem obok płyt Bon Ivera, Bena Howarda czy Damiena Rice'a,  jest równie piękna, przemyślana i doskonale wykonana. Zachwyceni 19-letnim Fismollem artyści i dziennikarze tacy, jak Marek Niedźwiecki czy Katarzyna Nosowska, określają jego muzykę  jako piękną, dojrzałą i na światowym poziomie.

Kompozycje, słowa oraz aranżacje są dziełem samego Fismolla, realizacją i produkcją brzmienia zajął się Robert Amirian, którego współautorstwa jest również część tekstów. Zjawiskowym dopełnieniem tego tandemu jest słynna Mandy Parnell z Londynu, której mastering od lat jest integralną częścią brzmienia takich artystów, jak Björk, Sigur Ros, Depeche Mode, Roisin Murphy, Feist, Royksopp czy Matthew Herberta, a która zgodziła się zmasterować również debiutancką płytę Fismolla po usłyszeniu kilku pierwszych jego piosenek.

Płytę sygnuje songwriterski label płytowy Nextpop.

Ogólne

title

At Glade

artist

Fismoll

label

EMI MUSIC POLAND

ilosc_plyt

1

Opinie

5/5

Sebastian

Swietna płyta.

Opinia potwierdzona zakupem
At Glade ×