At Glade

nr kat.: 1201216

Opis i specyfikacja

Debiutancka płyta młodego polskiego songwritera  Fismolla zatytułowana jest "At Glade", czyli "Na Polanie".  To opowieść o świecie wrażeń widzianym oczami młodego, wrażliwego, kochającego naturę człowieka, wchodzącego w życie, poznającego ludzi, uczucia i samego siebie. Jest płytą bardzo intymną, a przy tym różnorodną i potrafiącą poruszać słuchaczy bez względu na ich wiek. 

Stylistycznie można ją wymienić jednym tchem obok płyt Bon Ivera, Bena Howarda czy Damiena Rice'a,  jest równie piękna, przemyślana i doskonale wykonana. Zachwyceni 19-letnim Fismollem artyści i dziennikarze tacy, jak Marek Niedźwiecki czy Katarzyna Nosowska, określają jego muzykę  jako piękną, dojrzałą i na światowym poziomie.

Kompozycje, słowa oraz aranżacje są dziełem samego Fismolla, realizacją i produkcją brzmienia zajął się Robert Amirian, którego współautorstwa jest również część tekstów. Zjawiskowym dopełnieniem tego tandemu jest słynna Mandy Parnell z Londynu, której mastering od lat jest integralną częścią brzmienia takich artystów, jak Björk, Sigur Ros, Depeche Mode, Roisin Murphy, Feist, Royksopp czy Matthew Herberta, a która zgodziła się zmasterować również debiutancką płytę Fismolla po usłyszeniu kilku pierwszych jego piosenek.

Płytę sygnuje songwriterski label płytowy Nextpop.

  Ogólne

 • title
  At Glade
 • artist
  Fismoll
 • label
  EMI MUSIC POLAND
 • ilosc_plyt
  1

Lista utworów

Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1FloweringFismoll4:00
2To DryadFismoll3:00
3Time Of GlimmersFismoll5:00
4Song Of SongsFismoll6:00
5TrifleFismoll4:30
6History Of The MoonFismoll4:00
7Let'S Play BirdsFismoll4:00
8Close To The LightFismoll5:50
9Let Me Breathe Your SighFismoll5:00
10Look At ThisFismoll4:00

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5
5/5
Sebastian 2014.08.06, 05:03

Swietna płyta.

Opinia potwierdzona zakupem