Bezpieczny Port

ANALOGS

Nośnik: CD

nr kat.: 1264578
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Nastoletni Produkt Analogs 2:40
1 2 Zabawa Dawno Się Skończyła Analogs 2:51
1 3 Bomby W Dół Analogs 2:42
1 4 Joker Analogs 2:20
1 5 Wszystko Zdmuchniesz Analogs 3:16
1 6 Bezpieczny Port Analogs 2:54
1 7 Heroina Blues Analogs 2:09
1 8 Daleko Do Domu Analogs 3:04
1 9 Życie To Pył Analogs 3:42
1 10 Samotność Analogs 3:47
1 11 Ślepy Zaułek Analogs 2:19
1 12 Ślad Analogs 3:07
1 13 Lalka Analogs 7:26

     W połowie października 2014 roku wspólnym nakładem wytwórni Lou & Rocked Boys oraz Oldschool Records ukaże się nowy album legendy polskiej sceny punk, grupy THE ANALOGS. Materiał zawierał będzie 13 premierowych utworów w rozpoznawalnym od wielu lat, charakterystycznym dla nich stylu.
Zespół powstał w Szczecinie w 1995 roku i od tego czasu zjednał sobie grupę wiernych fanów ceniących ich za bezpośredni, czasami bezlitosny przekaz i pełna energii muzykę. O THE ANALOGS nie trzeba się rozpisywać, bo każdy fan polskiej muzyki niezależnej zna ten zespół, który obok Farben Lehre i Dezertera jest obecnie najbardziej znaną formacja tego gatunku, grająca na najważniejszych imprezach festiwalowych, oraz występującą bez przerwy w klubach w całej Polsce. Ich muzyka jest prosta i szczera a teksty chwytają za serce, bo każdy odnajduje w nich swoje problemy. To Charles Bukowski połączony z tradycją niepokornego rock’n’rolla.

     Od dwóch lat THE ANALOGS grają w nowym składzie, gdzie obok wokalisty Harrego i gitarzysty Piguły (z oryginalnego składu z 1995 roku) znaleźli się trzej doświadczeni muzycy związani od wielu lat ze sceną punk rockową a są nimi: Krystian Faszczewski (gitara), Karol Faszczewski (perkusja) i Przemysław Kaczmarek (bas).

Nowa siła i nowa energia są odczuwalne już po pierwszych dźwięków nowego albumu!!!

Aktualności

Więcej

Bezpieczny Port
Bezpieczny Port ×
Bezpieczny Port
Bezpieczny Port
Bezpieczny Port
Bezpieczny Port

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]