Big Fat Lie

Nicole Scherzinger

Nośnik: CD

nr kat.: 1250741

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Your Love Nicole Scherzinger 4:09
1 2 Electric Blue Nicole Scherzinger feat. T.I. 3:41
1 3 On The Rocks Nicole Scherzinger 5:05
1 4 Heartbreaker Nicole Scherzinger 4:58
1 5 God Of War Nicole Scherzinger 3:57
1 6 Girl With A Diamond Heart Nicole Scherzinger 3:37
1 7 Just A Girl  Nicole Scherzinger 3:25
1 8 First Time Nicole Scherzinger 3:18
1 9 Bang  Nicole Scherzinger 4:27
1 10 Big Fat Lie Nicole Scherzinger 3:53
1 11 Run Nicole Scherzinger 3:30

Niegdyś liderka Pussycat Dolls a dzisiaj jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek, modelek i tancerek na świecie – Nicole Scherzinger – wydaje nowy album w barwach nowej wytwórni Sony Music. Krążek osobliwie zatytułowany "Big Fat Lie" (wielkie kłamstwo) jest  porywający od strony muzycznej i bardzo osobisty w warstwie tekstowej. "Wszyscy toczymy w życiu swoje bitwy i tylko kłamstwo pomaga nam je ukryć przed światem. Na tej płycie odkrywam prawdziwą siebie i swoje problemy. Bo kiedy wiesz, że coś jest kłamstwem, znajdziesz swoją drogę do prawdy, szczęścia i miłości". Nad "Big Fat Lie" pracowali topowi producenci - The-Dream i Tricky'm, mający na koncie płyty Kanye'go Westa, Katy Perry, Jaya Z i Beyonce. Zainspirowana wczesną Janet Jackson (z czasów współpracy z Jam & Lewisem) Nicole jawi się tu jako wokalistka wszechstronna - zmysłowa w 'Electric Blue' z gościnnym udziałem rapera T.I., nawiązująca do ery Prince'a w 'Dirty Mind', wzruszająca w epickim numerze "Run".  

Płyta zawiera przebój "Your Love" i najnowszy singiel "On The Rocks", który z pomocą czarnego humoru pomaga bohaterce piosenki poradzić sobie po rozstaniu.
Warto dodać, że Nicole Scherzinger – sama i z koleżankami z zespołu – ma na koncie ponad 60 milionów sprzedanych płyt i co roku w rozmaitych plebiscytach uznawana jest za jedną z najpiękniejszych i najzdolniejszych kobiet świata. Magazyn Billboard uznał ją za najlepiej sprzedającą się artystę w pierwszej dekadzie XXI wieku! Ostatnio udzielała się jako jurorka i mentorka uczestników brytyjskiego "X Factora".

Aktualności

Więcej

Big Fat Lie ×
Big Fat Lie
Big Fat Lie
Big Fat Lie

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]