MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Box Of Feathers

nr kat.: 1255007
Box Of Feathers
Box Of Feathers
Box Of Feathers
Box Of Feathers
Box Of Feathers
Box Of Feathers
Taniej do -99%

Fismoll

Nośnik: CD

Lista utworów

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Eager Boy Fismoll 3:57
1 2 Tales Fismoll 5:10
1 3 Soldier Fismoll 4:58
1 4 Holy Ground Fismoll 4:58
1 5 Let Me Breathe My Sigh Fismoll 4:57
1 6 Made Of Clouds Fismoll 4:27
1 7 Cracking Ground Fismoll 5:53
1 8 Matricaria Fismoll 5:16

Opis i specyfikacja

Drugi album Fismolla to niezwykle intensywne emocjonalnie muzyczne dzieło wysokiej próby. Pełne odcieni i kontrastów, w którym splatają się ze sobą finezja i surowość, przestrzeń i dynamika, spokój i energia. Podobnie, jak na "At Glade", jest tu bogactwo melodii, oryginalne aranżacje i światowej klasy kompozycje. Głos artysty jest niezwykle pełny, a jego narracja pełna autorytetu i subtelności, na poziomie czołowych światowych singer-songwriterow. Za produkcją muzyczną albumu stoją Robert Amirian i Fismoll.

„Instrumentacje i kompozycje "Box Of Feathers" stawiają Fismolla obok artystów światowego formatu, z jeszcze nigdy nie leżących tak blisko Polski Stanów Zjednoczonych i Skandynawii. Połączenie muzyki ze słowami na tym albumie daje obraz młodego mężczyzny i dwóch stron jego natury - delikatności i romantyczności oraz siły i mądrości, symbolizowanych przez pióro i kamień. To pełna osobistych wątków historia odkrywania swojej siły, duchowości, poznawania własnej duszy, natury miłości i stawania się mężczyzną, w której pióro to symbol najważniejszych zdarzeń, osób i uczuć. Fismoll to rasowy, bezkompromisowy singer-songwriter o niezwykłej osobowości i talencie, poznanie słów jego piosenek jest niezbędne do zrozumienia zamysłu płyty i pełnego doświadczenia jej bogactwa. "Box Of Feathers" to płyta, która dotyka duszy i napełnia jasnością.” - Robert Amirian

Pierwszy utwór z płyty, promujący album, "Eager Boy", elektryzuje od pierwszych dźwięków i uderza ciepłym, odmiennym od modnej elektroniki naturalnym brzmieniem. W tej nastrojowej, pulsującej piosence znajduje pełne odbicie koncepcja liryczna i brzmieniowa całej płyty. Piosenka rozwija się od łagodnego początku do potężnego finału, symbolizując delikatność i siłę, o których opowiada tekst. "Przepłynę przez morze, lecz utonę w oczach. Jestem piórem i kamieniem. Jestem niecierpliwym chłopakiem i dojrzałym mężczyzną" - to wątek pojawiający się na całej płycie, zarówno w muzyce, tekstach jak i oprawie graficznej.

Ogólne

Producent

Warner Music

title

Box Of Feathers

artist

Fismoll

label

Warner Music Poland

ilosc_plyt

1

Opinie

Box Of Feathers ×
Box Of Feathers
Box Of Feathers
Box Of Feathers