Chrust

nr kat.: 1423377

Opis i specyfikacja

Na solowy album Igora Herbuta czekaliśmy przez ponad osiem lat, ale warto było uzbroić się w cierpliwość.

 ,,Chrust” to pierwszy solowy album artysty - piękny, dojrzały i bezwzględnie szczery. Igor choć znany jest z troski o swoją prywatność, nowym albumem wpuszcza słuchaczy w swój świat.

Fani talentu wokalnego Igora z pewnością nie będą zawiedzeni, albowiem postawił sobie poprzeczkę jeszcze wyżej niż dotychczas. Niepowtarzalna barwa, błyskotliwa technika i emocjonalne interpretacje tekstów – na tej płycie są dopracowane do perfekcji. Album „Chrust” to znacznie więcej niż tylko głos i fortepian - to ponad 70 minut muzyki, na które składają się utwory, które nierzadko trwają nawet 7-8 minut. Oprócz premierowych utworów skomponowanych, napisanych, zaaranżowanych instrumentalnie, zaśpiewanych i zagranych na fortepianie przez Igora Herbuta, jest również utwór skomponowany do wiersza Leopolda Staffa, który w ubiegłym roku Igor wykonał na żywo w radiowej Trójce.

Tak o tym niesłychanie intymnym albumie opowiada sam artysta: „Wyobraź sobie, że podarowałem Ci swój notes. Możesz zajrzeć, jeśli chcesz, w porządku. Najpierw odnajdujesz ostatnie zapisane kartki, to początek 2020 roku. Tu zaczynasz. Wiesz, gdzie jestem. Powoli przekładasz kartki wstecz, cofasz się do wcześniejszych zapisków i odnajdujesz historie, o których nigdy nie wspominałem, o które nigdy byś mnie nie podejrzewał. Tak jest skonstruowana ta płyta. Barwy stopniowo przechodzą jedna w drugą”. – Igor Herbut.

  Ogólne

 • title
  Chrust
 • artist
  Igor Herbut
 • label
  AGORA SA
 • ilosc_plyt
  1

Lista utworów

Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1Latające SłonieIgor Herbut
2JasnyIgor Herbut
3TańczmyIgor Herbut
4Milość I MlekoIgor Herbut
5WdzięcznośćIgor Herbut
6RoIgor Herbut
7CordaIgor Herbut
8KrokiIgor Herbut
9LosIgor Herbut
10Amnezja I AmnestiaIgor Herbut
11NieIgor Herbut
12Krakowski SpleenIgor Herbut
13Jasny (Band Version)Igor Herbut
14Tańczmy (Bonus Track)Igor Herbut

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0