Contrasts

Sam Rivers

Nośnik: LP (analog)

nr kat.: 1225856

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Circles Sam Rivers 4:19
1 2 Zip Sam Rivers 4:44
1 3 Solace Sam Rivers 6:57
1 4 Verve Sam Rivers 7:12
1 5 Dazzle Sam Rivers 9:16
1 6 Images Sam Rivers 3:54
1 7 Lines Sam Rivers 7:11

Sam Rivers  - saksofon tenorowy I basowy, flet
George Lewis - puzon
Dave Holland - kontrabas
Thurman Parker - perkusja


Jeden z siedmiu historycznych albumów zawierających zremasterowane oryginalne interpretacje. Te wczesne produkcje ECM prezentuj niezwykłą panoramę muzyki - od utworów na orkiestrę z udziałem improwizujących solistów, duet gitarowy, fortepian solo a także kwartet jazzowy.

Dave Holland zawsze wspominał grę w zespole Sama Riversa jako specjalnego rodzaju uzupełnienie studiów. To Sam kazał mi grać „całą muzykę”: komnatową, plenerową, atonalna, swinga i bluesa, a także wszystkie odmiany jazzu i klasycznej muzyki kameralnej. W czasach nagrywania Contrasts, River i Holland grali ze sobą regularnie od 7 lat (ich współpraca zaczęła się od Conference of the Birds Dave'a), tworząc potężne połączenie sekcji saksofonów z kontrabasem. Na perkusji dołączył Thurman Barker, jeden z najbardziej twórczych wykonawców, dających sobie w równej mierze radę z zestawem jak i z marimbą. Młody puzonista, pełen innowacyjnych pomysłów, George Lewis, pracował już z Hollandem i Barkerem w zespole Anthony'ego Braxtona. Contrasts przepełnione są energią i radością wspólnej gry.

Contrasts ×
Contrasts

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]