Czerwony Album

Coma

Nośnik: CD

Czerwony Album
Czerwony Album

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Czerwony Album

  • Czerwony Album
  • Czerwony Album
- + Dopasuj

Czerwony Album

Coma

Nośnik: CD

Raty online dostępne od 300,- do 20 000,-

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
To czwarty z kolei album studyjny zespołu. Płyta trwająca 55 minut zawiera dwanaście utworów. Oszczędnie jak na możliwości Comy, ale za to konkretnie, nie ma tu przypadkowych dźwięków, wypełniaczy, każda kompozycja to skończona forma. Płyta będzie zróżnicowana dynamicznie - od ballad przez utwory, które prawdopodobnie świetnie sprawdzą się jako kawałki koncertowe, aż do potężnego uderzenia agresywnej, rockowej mocy. Sami muzycy mówią o najnowszym krążku: <i>stojący w opozycji do poprzednich dokonań, neokonceptualny, niesymetryczny i ryzykowny, ale jednocześnie mocno powiązany ze wszystkim co robiliśmy do tej pory </i>.<br><br> Nowy album nie posiada tytułu. W zamian za to został opatrzony kolorem czerwonym. Dlaczego? <i>Główną koncepcją i zasadniczym założeniem tego krążka jest konsekwentnie realizowana zasada braku koncepcji, nic nie sugerujemy, chcieliśmy stworzyć kompozycję otwartą, która ostateczny wyraz przyjmie dopiero w konfrontacji ze słuchaczami</i> – mówi Piotr Rogucki, wokalista i frontman zespołu.
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Białe krowy Coma
1 2 Na pół Coma
1 3 La mala educacion Coma
1 4 Angela Coma
1 5 Deszczowa piosenka Coma
1 6 Gwiazdozbiory Coma
1 7 0 Rh + Coma
1 8 W chorym sadzie Coma
1 9 Woda leży pod powierzchnią Coma
1 10 Rudy Coma
1 11 Los cebula i krokodyle łzy Coma
1 12 Jutro Coma
5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Przyjemnie się słucha tego albumu

Star Wars™ Battlefront™ to owoc ścisłej współpracy studia DICE z Lucasfilm. Gra oferuje fotorealistyczną grafikę oraz intensywną akcję na znanych planetach z filmowej sagi. Premiera 19 listopada w polskiej wersji językowej (napisy).

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]