Everything Was Beautiful And Nothing Hurt

nr kat.: 1363803
Dostępny
Wysyłamy w 24h

Opis i specyfikacja


Opis albumu:
Moby prezentuje nowy album „Everything Was Beautiful, and Nothing Hurt”. Krążek jest powrotem do nastrojowej, piosenkowej stylistyki, która przyniosła mu uznanie krytyków i światową popularność. Mamy zatem kontynuację formuły która doskonale sprawdziła się na albumach "Play", "18", "Innocents".

Po gniewnych, rockowych płytach nagranych z grupą The Void Pacific Choir, najnowszy album Moby’ego obficie czerpie ze spuścizny trip-hopu oraz klasycznego soulu, gospel czy dubu. Nie brakuje tu lirycznych, kobiecych wokaliz, chilloutowych elektronicznych pejzaży i nieśpiesznych rytmów, które charakteryzują największe hity twórcy. W piosenkowej formie amerykański twórca jak zwykle porusza ważkie tematy współczesności, jednak polityczne komentarze ustępują tu miejsca melancholijnej introspekcji. „Everything Was Beautiful And Nothing Hurt" to pierwszy zbiór piosenek Moby’ego od czasu albumu „Innocents” z 2013 roku.

Autor bestsellerowego krążka „Play”, który na świecie sprzedał się w kilkunastu milionach egzemplarzy swą karierę podsumował niedawno świetną kompilacją „Porcelain” oraz książkowym wydawnictwem o tym samym tytule. Po gniewnych rockowych manifestach, „Everything Was Beautiful, and Nothing Hurt” to powrót do formuły, w której Moby czuje się najlepiej - na skrzyżowaniu trip hopu, chillout, elektroniki i soulu. Tytuł albumu muzyk zaczerpnął z kanonicznej już książki Kurta Vonneguta „Rzeźnia numer 5”. Płytę promuje liryczny singiel „Like A Motherless Child”, w którym obok głosu Moby’ego słyszymy wokal utalentowanej Raquel Rodriguez.

  Ogólne

 • title
  Everything Was Beautiful And Nothing Hurt
 • artist
  Moby
 • label
  NoPaper Records
 • ilosc_plyt
  1

Lista utworów

Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1Mere AnarchyMoby5:15
2The Waste Of SunsMoby4:44
3Like A Motherless ChildMoby4:37
4The Last Of GoodbyesMoby4:23
5The Ceremony Of InnocenceMoby3:56
6The Tired And The HurtMoby4:28
7Welcome To Hard TimesMoby5:08
8The Sorrow TreeMoby4:28
9Falling Rain And LightMoby4:46
10The Middle Is GoneMoby5:13
11This Wild DarknessMoby4:09
12A Dark Cloud Is ComingMoby5:24

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5