Genesis

Ania Rusowicz

Nośnik: CD

nr kat.: 1215275

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Tango Śmierci Ania Rusowicz 3:36
1 2 Polne Kwiaty Ania Rusowicz 3:25
1 3 Ptaki Ania Rusowicz 4:08
1 4 Tam Gdzie Pada Deszcz Ania Rusowicz 4:21
1 5 Anioły Ania Rusowicz 3:20
1 6 Mantra Ania Rusowicz 4:49
1 7 To Nie Ja Ania Rusowicz 3:49
1 8 Nie Uciekaj Ania Rusowicz 3:39
1 9 To Co Było Ania Rusowicz 3:39
1 10 Rzeka Pamięci Ania Rusowicz 3:34
1 11 Powroty Do Siebie Ania Rusowicz 4:29
1 12 Co Z Tego Mam Ania Rusowicz 4:14

Po dwóch latach od debiutanckiej płyty „Mój Big Bit”, obsypanej aż czterema Fryderykami, Ania Rusowicz powraca z nowym albumem zatytułowanym „Genesis”.
Nowa płyta swoją tematyką nawiązuje do tego co pierwotne, naturalne, bliskie natury. Jak sama Artystka mówi, jest odzwierciedleniem jednej z części jej osobowści. Płyta jest bardziej niepokorna, nieco psychodeliczna, ale pełna też przepięknych melodii, no i oczywiście wspaniałego głosu Ani. Produkcją albumu zajął się Emade.

5 na 5

Po wydaniu płyty \"Mój Big Beat\" zastanawiałem się co dalej zamierza Ania. Wybrnęła w sposób najlepszy z możliwych. Nagrała płyte nawiązującą do psychodelii lat 70 tych. Wyszło rewelacyjnie. Niewiele jest u nas artystek z takim potencjałem talentu i wyczuciem brzmienia jak Ania. Dzięki niej wiemy, że polska muzyka nie spadła jeszcze na dno na którym leżą przeróżne Dody i wypalone gwiazdy typu Rodowicz. Ania jest ambitna i taką też muzykę produkuje. Sama pisze dla siebie teksty które działają jak kojący balsam. Zebrała również znakomitą grupę muzyków, która potrafi zagrać jak dobry, rasowy rockowy band. Płyta Genesis ( nie czytać dżeneziz!!!) jest jedną, dużą opowieścią niezwykle wciągającą. Brzmienie jest też różnorodne : od jakby breakout\'owego kawałka \"Polne Kwiaty\", przez magiczne opowieści w \"Ptakach\", tajemnicze i apokaliptyczne \"Anioły\", bębnową i nomen omen mantrową \"Mantrę\", przesterowany i drapieżny \"To Nie Ja\", przebojowy \"To Co Było\" po moim zdaniem opus magnum tej płyty- utwór\" Powroty Do Siebie\". Genialny, mroczny i hipnotyczny. Nie pozwala aby przejść obok niego obojętnym. Porywa i przysparza o gęsią skórkę i dreszcze na plecach. Ania niczym wielka wizjonerka zadaje pytanie: dokąd idziesz? Instrumentalna część jest pełna muzycznego odjazdu każdego z grających co dostarcza niesamowitych wrażeń. Dziś już tak nikt nie gra. Wielkie ukłony dla Ani za płytę która powinna byc nagrodzona we wszelakich kategoriach.

Aktualności

Więcej

Genesis ×
Genesis
Genesis
Genesis

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]