Porównywarka (0)
PLN

Global Flatline

nr kat.: 9256870
Global Flatline
Global Flatline

Aborted

Nośnik: CD

Lista utworów

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Omega Mortis Aborted
1 2 Global Flatline Aborted 3:12
1 3 Источник Болезни (The Origin Of Disease) Aborted 3:04
1 4 Coronary Reconstruction Aborted 4:28
1 5 Fecal Forgery Aborted 2:44
1 6 Of Scabs And Boils Aborted 2:53
1 7 Vermicular, Obscene, Obese Aborted 2:51
1 8 Expurgation Euphoria Aborted 3:43
1 9 From A Tepid Whiff Aborted 3:03
1 10 The Kallinger Theory Aborted 3:43
1 11 Our Father, Who Art Of Feces Aborted 2:43
1 12 Grime Aborted 3:47
1 13 Endstille Aborted 6:27

Opinie

5/5

Seba

Niesamowity ostrzał przez bite 43 minuty!
43 minuty brutalnego death metalu który nie nudzi tylko każe wracać do ponownych odsłuchań. To się udaję tylko nielicznym. Belgom z Aborted się to udało.
Gitary brzmią selektywnie i zarazem brudno, świetne riffy grane z niszczycielską siłą, precyzją i szybkością choć, belgom zdarza się zastosować również znakomite breakdown\'y.
Precyzja chirurgicznego skalpela słyszalna w każdych zagranych dzwiękach. Przejrzyste aranże, ale nie sztuczne, wściekłe i okrutnie ciężkie partie perkusyjne i wspaniale funkcjonujący, warczący z nimi sound basu.
Następuje tutaj też kompletna rezygnacja z melodyjnych i \"słodkich\" riffów które miały miejsce na poprzedniej płycie. Jedynym elementem melodyjności są rozbudowane solówki.
Wokale. Te prezentują się różnie. Od typowego death metalowego growlingu, przez lekko czystsze wokalizy, a na dzwiękach świniobicia wręcz kończąc.
Technicznie jest cały czas, aczkolwiek większe podejście do tego tematu pojawia się w utworze numer 8, \"Expurgation Euphoria\".
Po lekko melodyjnej płycie, \"Strychnine.213\" Belgowie zrozumieli że najważniejszym elementem ich muzyki, jest RZEŹ w której są najlepsi od początku kariery i którą emanuje cała płyta.
Ci którzy szukają w nowej płycie Aborted innowacyjności mogą ją ominąć szerokim łukiem. Fani kapeli, a także brutalnych death metalowych wyziewów będą zachwyceni.
Ta płyta ma za zadanie spowodować żeby jej odbiorca złożył broń i pomachał białą flagą. I to zadanie wykonuje doskonale.

Polecam z czystym sumieniem.
5/5

PS. W wersji deluxe płyty pojawiają się dwa numery bonusowe. Są to ponownie nagrane dwa utwory pochodzące z płyty \"Engineering the Dead\" z okazji dziesięciolecia wydania tej płyty.

Global Flatline ×
Global Flatline
Global Flatline

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy