Głupi

Organek

Nośnik: CD

nr kat.: 1237955 MYSTIC
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Nazywam się Organek Organek 2:27
1 2 Dziewczyna Śmierć Organek 3:11
1 3 Nie lubię (Mizantropia) Organek 7:03
1 4 Młodzież szuka sensacji Organek 2:10
1 5 Italiano Organek 5:24
1 6 King of the Parasites Organek 5:02
1 7 Stay Organek 3:43
1 8 O, matko! Organek 3:25
1 9 Kate Moss Organek 2:45
1 10 Autostrada 666 Organek 1:51
1 11 Głupi ja Organek 3:54
1 12 Nie Lubię (Radio Edit) Organek 3:37

ØRGANEK - klasyczne w brzmieniu, nowatorskie w formie vintage rockowe power trio tu i ówdzie wspomagane organami Voxa. Wyraziste, błyskotliwie opisujące teraźniejszość teksty osadzone w pełnej cytatów i historycznych odniesień muzyce, a także niezwykła ekspresja sceniczna stanowią o wartości zespołu powołanego do życia w 2013 roku przez jego lidera, autora tekstów i kompozycji, gitarzystę i wokalistę Tomasza Organka. Stały skład uzupełniają: basista Adam Staszewski oraz perkusista Robert Markiewicz. Trio okazjonalnie wspomaga obsługujący instrumenty klawiszowe Tomasz Lewandowski. Album „GŁUPI“ zawiera jedenaście autorskich kompozycji czerpiących z tradycji vintage rocka definiowanego przez zespół w sposób nieszablonowy i bezpretensjonalny, tworząc zupełnie nową jakość na polskim rynku. Jakość kojarzoną z niezaprzeczalną oryginalnością zespołu oraz jego siłą i szczerością przekazu.

5 na 5

Świetna płyta, można słuchać w kółko

5 na 5

Kapitanla płyta! Proste rockowe granie osadzone w na naljelpszych tradycyjnych wzorcach, czyli jak można przeczytać na okładce płyty; Nalepa, hendrix i Beatles. Ja bym dorzucił Zeppelliów i Doorsów i wszystko razem wymieszał. Świetne melodie, dobre teksty i energia. Na początek dostajemy świetny, rockowy numer, w którym przedstawia nam się główny sprawca tej płyty:) (Nazywam się Organek). Dziewczyna Śmierć pięknie pachnie Zeppelinami, a King of the Parasites mógłby się spokojnie znaleźć na pierwszej lub drugiej płycie Doors! Głupi Ja i O, Matko zawojowały radiową Trójkę i zostają w głowie na długo.
W zasadzie każdy numer z tej płyty chwyta poprzez swoją melodyjność i ciekawe aranże, klasyczne brzmienie wzbogacone fajnymi, elektronicznymi dodatkami. jedna z moich polskich płyt roku, kto wie, czy nie najlepsza.

Aktualności

Więcej

Głupi ×
Głupi
Głupi
Głupi

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]