Golec Uorkiestra - Koncert Koled I Pastoralek

Golec Uorkiestra

Nośnik: DVD-Video Album

Golec Uorkiestra - Koncert Koled I  Pastoralek
Golec Uorkiestra - Koncert Koled I  Pastoralek

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Golec Uorkiestra - Koncert Koled I Pastoralek

  • Golec Uorkiestra - Koncert Koled I  Pastoralek
  • Golec Uorkiestra - Koncert Koled I  Pastoralek
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Golec Uorkiestra - Koncert Koled I Pastoralek

Golec Uorkiestra

Nośnik: DVD-Video Album

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Płyta jest zapisem niezwykle klimatycznego, a zarazem pełnego energii koncertu, który odbył się 9 grudnia 2008 r. w przeuroczym, zabytkowym kościółku pod wezwaniem Matki Boskiej Bolesnej w Mariańskim Porzeczu. Jego drewniane wnętrze zapewniło wspaniałą akustykę, a niebywałe, iluzjonistyczne polichromie i wnikające przez okna strugi światła dodały scenografii koncertu nieziemskiego uroku. W takiej oprawie nawet, wydawać by się mogło, osłuchane świąteczne klasyki, jak: "Wśród nocnej ciszy", "W żłobie leży", "Bóg się rodzi" czy "Pójdźmy wszyscy do stajenki" zabrzmiały nadzwyczaj wyjątkowo i przekonywająco. Podczas koncertu usłyszymy również autorskie kompozycje braci Golec - "Łokarynki, fujareczki. . . " czy "Idymy z muzyckom" posiadające wszelkie zadatki na to, by dołączyć do żelaznego świątecznego kanonu muzycznego. Zasłuchamy się też w słodkie, powodujące wręcz dreszcze "Oj, Maluśki, Maluśki. . . ". Na płycie nie mogło zabraknąć prawdziwych, góralskich winszowań rozpoczynających koncert i kolędniczych opowieści umieszczonych w dodatkach. Wszak Boże Narodzenie to czas, gdy przy ogniu z kominka domownicy dzielą się wspomnieniami. Zobaczymy też kolędnicze maski przebierańców z Milówki z kolekcji Łukasza, zajrzymy na próbę zespołu, uczestniczyć będziemy w przygotowaniach do koncertu. Wejdziemy też do studia nagraniowego Golec Fabryki, gdzie doskonale wszystkim znani beskidzcy górale XXI wieku (jak ich określił Janusz Stokłosa) wraz z zespołem wykonają niezwykle uroczą pastorałeczkę - jako bonusowy prezent pod choinkę. (Golec Fabryka)
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Wśród Nocnej Ciszy Golec Uorkiestra
1 2 Winszowania Golec Uorkiestra
1 3 Pójdźmy Wszyscy Do Stajenki Golec Uorkiestra
1 4 Idymy Z Muzyckom Golec Uorkiestra
1 5 Pastuszkowie Bracia Mili Golec Uorkiestra
1 6 Żłobie Leży Golec Uorkiestra
1 7 Oj, Maluśki, Maluśki Golec Uorkiestra
1 8 Przybieżeli Do Betlejem Golec Uorkiestra
1 9 Łokarynki, Fujarecki Golec Uorkiestra
1 10 Gdy Się Chrystus Rodzi Golec Uorkiestra
1 11 Przysiadło Słonko Golec Uorkiestra
1 12 Judzką Krainę Golec Uorkiestra
1 13 Gore Gwiozda Golec Uorkiestra
1 14 Dzisiaj W Betlejem Golec Uorkiestra
1 15 Nie Było Miejsca Dla Ciebie Golec Uorkiestra
1 16 Bóg Się Rodzi Golec Uorkiestra
1 17 Za Kolędę Dziękujemy Golec Uorkiestra
1 18 Kolędowanie Z Mamą Golec Uorkiestra

Postęp technologiczny sprawia, że wiele sprzętów znika z naszych domów i są one błyskawicznie zastępowane przez nowocześniejsze urządzenia, które lepiej spełniają te same potrzeby.

Star Wars™ Battlefront™ to owoc ścisłej współpracy studia DICE z Lucasfilm. Gra oferuje fotorealistyczną grafikę oraz intensywną akcję na znanych planetach z filmowej sagi. Premiera 19 listopada w polskiej wersji językowej (napisy).

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]