Hard Believer

Fink

Nośnik: LP + Downloadcode

nr kat.: 1251196 UNIVERSAL MUSIC

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Hard Believer Fink 5:25
1 2 Green And The Blue Fink 6:05
1 3 White Flag Fink 5:03
1 4 Pilgrim Fink 7:02
1 5 Two Days Later Fink 5:40
2 1 Shakespeare Fink 6:18
2 2 Truth Begins Fink 5:04
2 3 Looking Too Closely Fink 5:10
2 4 Too Late Fink 4:15
2 5 Keep Falling Fink 4:29

Limitowana, winylowa edycja najnowszego albumu FINK „Hard Believer”. 180 gramowy, podwójny winyl, w specjalnej obwolucie typu gatefold.
FINKA lubią niemal wszyscy: od zatwardziałych fanów NINJA TUNE przez miłośników soulu po słuchaczy grunge/rocka. Po nowej płycie pokochają go jeszcze bardziej! Brytyjski, „romantyczny twardziel” stworzył bowiem znakomite, przejmujące, pełne emocji i świetnie zaśpiewane męskie songi. Już lektura singlowego „Looking Too Closely” zapowiadała muzyczną ucztę.

Akustyczna gitara i głos Finna Greenalla są jak zwykle w jego przypadku decydujące, ale warto zwrócić uwagę na czujną, dodającą całości kolorytu sekcję, pianino i gitarę elektryczną. Wydawało się że znakomity, poprzedni krążek FINKA, “Perfect Darkness”, to absolutne apogeum i zwieńczenie możliwości artysty. Nic bardziej mylnego, bowiem zarejestrowany w legendarnym hollywoodzkim Sound City “Hard Believer” to dzieło jeszcze bardziej atrakcyjne, zarówno na polu kompozycyjnym jak i emocjonalnej temperatury samych piosenek. Ciężko będzie w 2014 roku komukolwiek przebić dokonanie Finka na polu autorskiej piosenki. Już w listopadzie artysta z zespołem wystąpi w Polsce na dużym koncercie promującym „Hard Believer”.

Aktualności

Więcej

Hard Believer ×
Hard Believer

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]