Harmonia Świąt

nr kat.: 1417767
Dostępny
Wysyłamy w 24h

Opis i specyfikacja

„Harmonia Świąt” - taki tytuł nosi najnowszy świąteczny album akordeonisty Marcina Wyrostka. To znane wszystkim kolędy i pastorałki w nowej odsłonie - zarówno radosne, energiczne aranżacje w klimacie góralskim czy latynoskim, jak nastrojowe ballady przyprawiające o dreszcz na skórze.

Tak o płycie mówi sam artysta:

„W moim rodzinnym domu w Jeleniej Górze najważniejszą tradycją Świąt Bożego Narodzenia było wspólne kolędowanie. Moje wspomnienia z dzieciństwa oraz koncert kolędowy, który graliśmy w Katowicach były inspiracją do wydania świątecznej płyty. Niech ta płyta stanie się inspiracją do wspólnego kolędowania. Do płyty dołączam śpiewnik z tekstami kolęd. Niech w Państwa domach zagości prawdziwa Harmonia Świąt!”

Kolędę „Wśród nocnej ciszy” nagrała 60 -osobowa rodzina Marcina Wyrostka. Głównym wokalistą albumu jest niezastąpiony, wcielający się w najtrudniejsze muzyczne role, Marcin Jajkiewicz. Nie zabraknie także znakomitych gości – wokalistów: Wioli Malchar-Moś i Daniela Orynicza-Cebuli. Na uwagę zasługuje autorski utwór Daniela Popiałkiewicza pt.: „Nikt nie może być sam”. Święta to czas spotkań, czas dobroci, dobrych uczynków - o tym jest piosenka. Wyjątkowym gościem na płycie jest także Michał Nowicki, młody akordeonista, który od pewnego czasu boryka się z ciężką, niezidentyfikowaną chorobą neurologiczną komplikującą jego codzienne czynności. Część dochodu z każdej sprzedanej płyty będzie przekazana Michałowi.

„Życzę wszystkim naszym słuchaczom „Harmonii Świąt”, aby ten magiczny czas, jakim są Święta Bożego Narodzenia, był wykorzystany jak najlepiej i najintensywniej podczas, jakże ważnych a ulotnych z perspektywy czasu, spotkań rodzinnych.”

 Marcin Wyrostek

  Ogólne

 • title
  Harmonia Świąt
 • artist
  Marcin Wyrostek
 • label
  Wydawnictwo Agora
 • ilosc_plyt
  1

Lista utworów

Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1Przybieżeli Do BetlejemMarcin Wyrostek2:52
2Gore GwiazdaMarcin Wyrostek3:30
3Wśród Nocnej CiszyMarcin Wyrostek3:27
4Jezus MalusieńkiMarcin Wyrostek2:54
5Gdy Śliczna PannaMarcin Wyrostek3:49
6Mizerna, CichaMarcin Wyrostek3:34
7TryumfyMarcin Wyrostek2:50
8Lulajże JezuniuMarcin Wyrostek4:05
9Gdy Się Chrystus RodziMarcin Wyrostek3:52
10Nie Było Miejsca Dla CiebieMarcin Wyrostek4:05
11W Żłobie LeżyMarcin Wyrostek2:59
12Cicha NocMarcin Wyrostek3:35
13Mędrcy ŚwiataMarcin Wyrostek3:56
14Hej, W Dzień NarodzeniaMarcin Wyrostek2:04
15Nikt Nie Może Być SamMarcin Wyrostek4:01

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0