Holding The Mirror For Sophia Loren

Regina Donna

Nośnik: CD

nr kat.: 1238716 SONIC

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Holding The Mirror For Sophia Loren Regina Donna 4:32
1 2 Les Claviers De Couleurs Regina Donna 4:21
1 3 Carlos Regina Donna 5:51
1 4 Cities Regina Donna 2:00
1 5 Lift Me Up Regina Donna 2:09
1 6 Koyasan Regina Donna 4:05
1 7 For The Love Of Regina Donna 3:56
1 8 I Wanna Know Regina Donna 3:26
1 9 Escúchame Regina Donna 4:00
1 10 I Know Now Regina Donna 3:09
1 11 Gatsby Regina Donna 4:57
1 12 In The Company Of Friends Regina Donna 4:45
1 13 Leaving Regina Donna 3:45

Po kilku latach przerwy niemiecki duet Donna Regina przedstawia swój dwunasty już album. Od ponad 20 lat na scenie elektronicznego popu znaleźli wiernych fanów zarówno w Europie (szczególnie we Francji, Hiszpanii i Polsce), w Ameryce Południowej (przede wszystkim w Argentynie) oraz oczywiście w Japonii, gdzie od lat cieszą się wielką popularnością. Wielkimi admiratorami Donny Reginy są min. Matthew Herbert i Mouse On Mars, którzy tworzyli dla tego duetu także remiksy.


"Holding The Mirror For Sophia Loren" to chyba najbardziej mroczne ich dzieło, są oczywiście tak znane z poprzednich płyt lekkie, melancholijne, ale jednak "usmiechnięte" melodie, ale więcej za to brzmień brudnych, niemal industrialnych, czasem też z prostym groovem techno, dubowymi wibracjami. Oczywiście to nadal rozpoznawalny styl Donny Reginy - piosenki śpiewane przez Reginę Janssen po angielsku ale także po francusku i hiszpańsku.
Po raz pierwszy Günther i Regina dpouścili kogoś jeszcze do produkcji i miksowania płyty: Michała Jacaszka, polskiego producenta, kompozytora i muzyka, z którym zaprzyjaźnili się kilka lat temu podczas wspólnej trasy koncertowej po Polsce, jednej z bardzo wielu, jaką ten zespół zagrał tutaj w ciągu ostatnich kilkunastu lat.

Aktualności

Więcej

Holding The Mirror For Sophia Loren ×
Holding The Mirror For Sophia Loren
Holding The Mirror For Sophia Loren
Holding The Mirror For Sophia Loren

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]