Home for Christmas

nr kat.: 1220089

Opis i specyfikacja

Susan Boyle powraca z wyjątkową płyta na święta! „Home For Christmas” to zbiór ulubionych utworów bożonarodzeniowych artystki. Poza takimi klasykami jak: „Little Drummer Boy”, „The Christmas Song”, czy „When A Child Is Born”, usłyszymy wyjątkowy duet z samym Królem Rock & Roll’a -  Elvisem Presley’em.
Płyta została wyprodukowana przez Cliffa Masterson i Steve’a Anderson (Lionel Richie, Kylie Minogue, Emilie Sande) w Glasgow.
Susan o płytcie: “Boże Narodzenie to mój ulubiony czas w roku, pełne wspaniałych wspomnień z okresu dzieciństwa. Wspaniałe jest, że mogłam zaśpiewać klasyczne utwory świąteczne. A zaśpiewanie w duecie z samym Elvisem –  uważałam, że to niemożliwe, ale nowoczesna technika dokonuje prawdziwych cudów. Dorastałam słuchając jego piosenek. Jestem dumna, że na mojej płycie znajdzie się duet właśnie z nim.”
Świat usłyszał o Susan Boyle w 2009 roku, kiedy nieśmiała Szkotka wzięła udział w programie „Mam Talent”. Pięć miesięcy po jej fenomenalnym występie ukazał się debiutancki album Boyle „I Dreamed A Dream”. Płyta stała się najlepiej sprzedającym krążkiem ostatniego dziesięciolecia! Od tamtej pory Boyle wydała kolejne trzy płyty „The Gift”, „Someone To Watch Over Me” oraz „Standing Ovation” Zafascynowanych głosem i talentem Susan słuchacze łącznie nabyli ponad 20 milionów ich egzemplarzy.

  Ogólne

 • title
  HOME FOR CHRISTMAS
 • artist
  Susan Boyle
 • label
  Syco Music
 • ilosc_plyt
  1

Lista utworów

Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1O Come, All Ye FaithfulSusan Boyle2:52
2The Lord's PrayerSusan Boyle3:45
3Little Drummer BoySusan Boyle3:35
4I'll Be Home For ChristmasSusan Boyle3:07
5When A Child Is BornSusan Boyle3:17
6The Christmas SongSusan Boyle2:35
7I Believe In Father ChristmasSusan Boyle3:31
8Have Yourself A Merry Little ChristmasSusan Boyle2:49
9Hark! The Herald Angels SingSusan Boyle3:45
10The Christmas WaltzSusan Boyle2:33
11In The Bleak MidwinterSusan Boyle3:29
12Miracle HymnSusan Boyle2:57

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0