HorRYM JESTem

Kleszcz & Dino

Nośnik: CD

nr kat.: 1277676
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Horrym Jestem – Intro Kleszcz & Dino 3:25
1 2 Wizje W Snach Kleszcz & Dino 3:04
1 3 Szukaj Mnie Kleszcz & Dino 3:59
1 4 Lokomotywa Istnień Kleszcz & Dino 3:19
1 5 Made In China Kleszcz & Dino 2:59
1 6 Ego, Is, Tu Kleszcz & Dino Ft. Luk Step, Skorup 3:54
1 7 Spacer Kleszcz & Dino Ft. Lilu 4:11
1 8 Karawan Kleszcz & Dino Ft. Sit 2:26
1 9 Iluminacisną Bzdur Kleszcz & Dino 3:41
1 10 Zapalnik Kleszcz & Dino Ft. K2 3:12
1 11 Na Muniu Kuku Kleszcz & Dino 3:31
1 12 Ostatni Kat Kleszcz & Dino 2:49
1 13 Nie Pozwól Kleszcz & Dino 2:57
1 14 Liczydełko Kleszcz & Dino 3:56
„HorRYM JESTem” to eksperymentalny album rapera Kleszcza i producenta DiNO.
Zawiera 16 utworów utrzymanych w baśniowej konwencji. Jak mówią sami artyści, jest przede wszystkim mrocznie i magicznie, ale są też wyjątki od reguły. Treść krążka opisują następująco: Nie chcemy być hermetyczni. Przecież w każdym momencie ludzkiego życia stan ducha jest inny – dziś świeci słońce, a jutro pada deszcz. I odwrotnie. Odzwierciedleniem właśnie tych stanów jest nasz debiutancki album.
 
 
Jako że „HorRYM JESTem” to płyta duetu, nie znajdziemy na niej produkcji niebędącej autorstwa DiNO. Nie oznacza to jednak, że nie pojawiają się na niej goście. Wokalnie Kleszcza wsparli bowiem: K2, Lilu, Skorup, Luk Step i Sit. Za skrecze odpowiadają: DJ Hopbeat i DJ Bambus (Pokahontaz).
Kleszcz & DiNO to przykład dość nietypowej kooperacji. Artystów dzieli wiek, doświadczenie, środowisko. Łączy muzyka. Kleszcz jest raperem ze świata undergroundu.
 
To, podobnie jak K2, były członek inicjatywy MaxFloLab. DiNO ma już za to na koncie m.in. złotą płytę za „Rekontakt” Pokahontaz. Do jego bitów dogrywają się czołowi polscy raperzy, jak choćby: Rahim, GrubSon czy Buka.
 
 
 

Aktualności

Więcej

HorRYM JESTem ×
HorRYM JESTem
HorRYM JESTem
HorRYM JESTem

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]