Porównywarka (0)
PLN

Idylla

nr kat.: 1394022
Idylla
Idylla

Alicetea

Nośnik: CD

Lista utworów

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Ten Stan Alicetea
1 2 Raguz Alicetea
1 3 Idylla Alicetea
1 4 Banksy Alicetea
1 5 Korzenie Alicetea
1 6 Zrób To Alicetea
1 7 Szukam Cię Alicetea
1 8 Stój! Alicetea
1 9 Jeszcze wiem Alicetea
1 10 Spalmy to miasto Alicetea
1 11 Meskalina (Jedynki i zera) Alicetea
1 12 Aberracja DNA Alicetea
1 13 Lulu Alicetea
1 14 Metafora na m² (Raguz version) Alicetea

Opis i specyfikacja

Idylla to trzeci studyjny album zespołu Alicetea. Fani, którzy znają i lubią radomski skład za różnorodność i podróże międzygatunkowe, nie zawiodą się. Ci, którzy oczekują czegoś nowego, również będą mogli usłyszeć jak Herbatniki eksplorują kolejne stylistyczne zakątki muzyki, odnajdując się w energicznych połączeniach stylistyki rocka, reggae i elektroniki.

Idylla to obraz, a raczej współcześnie rzecz ujmując, ekran na którym maluje się beztroska, rajska sielanka. Wiecznie uśmiechnięte i szczęśliwe twarze na profilach społecznościowych, bezkonfliktowe związki i nieustająca gonitwa za uzależniającymi polubieniami naszych zdjęć. Podczas, gdy „to, co piękne jest za oknem a w oknie przekontrastowane”. Idealizujemy naszą rzeczywistość bo chcemy by się taką stała. Wracamy do przeszłości, bo wydaje się nam być prostsza i prawdziwsza. I o tym opowiadają teksty utworów na płycie.

Album został nagrany w Radomskiej Szkole Rocka. Za realizację nagrań i ich mix odpowiadał Piotr Matysiak, a za realizację nagrań wokali, mix i mastering utworów Marcin Limek.

Ogólne

Producent

Mymusic

title

Idylla

artist

Alicetea

label

RockersPro

ilosc_plyt

1

Opinie

Idylla ×
Idylla