Is There Anybody Out There?

VARIOUS

Nośnik: CD

nr kat.: 1225263 SONY MUSIC
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Rockstar A Great Big World / Various 3:56
1 2 Land Of Opportunity A Great Big World / Various 3:25
1 3 Already Home A Great Big World / Various 3:50
1 4 I Really Want It A Great Big World / Various 3:22
1 5 Say Something A Great Big World / Various 3:53
1 6 You'll Be Okay A Great Big World / Various 3:58
1 7 Everyone Is Gay A Great Big World / Various 2:10
1 8 There Is An Answer A Great Big World / Various 3:42
1 9 I Don't Wanna Love Somebody Else A Great Big World / Various 2:43
1 10 This Is The New Year A Great Big World / Various 3:14
1 11 Shorty Don't Wait A Great Big World / Various 4:11
1 12 Cheer Up! A Great Big World / Various 2:11
1 13 Say Something A Great Big World / Various 3:49

Wyobraź sobie, że masz własny zespół i któregoś dnia do Twojego utworu tańczy uczestniczka amerykańskiego programu You Can Dance… Wyobraź sobie, że nazajutrz Christina Aguilera przyznaje, że nie może przestać słuchać tej piosenki i kontaktuje się z Tobą z prośbą o duet… Wyobraź sobie, że wkrótce wykonujecie go razem przed milionami widzów w programie The Voice, pod wrażeniem są One Republic, CeeLo Green, producent LA Reid a Wasz występ staje się najbardziej dyskutowanym tematem na Twitterze… Amerykański sen? Czy może kolejna genialna piosenka w historii muzyki?
Taka historia przydarzyła się stosunkowo nowej formacji A Great Big World, tworzonej przez dwóch wokalistów - Iana Axela i Chada Vaccarino. Utwór ‘Say Something’ z gościnnym udziałem Christiny Aguilery momentalnie trafił na szczyt najlepiej sprzedających się utworów na iTunes i jest już jedną z najważniejszych pozycji w muzycznych podsumowaniach roku.
Na wydanym właśnie debiutanckim krążku „Is There Anybody Out There?” przebój pojawia się aż dwa razy (w wersji z i bez Christiny). Całość płyty to utwory inspirowane twórczością Eltona Johna, Simona i Garfunkela a z nieco bardziej współczesnych nazwisk – grupą FUN, czyli optymistyczne popowe kompozycje bazujące na brzmieniu klawiszy. Inny z utworów na płycie, „This Is The New Year” wykorzystany został m.in. w serialu Glee.

Aktualności

Więcej

Is There Anybody Out There?
Is There Anybody Out There? ×
Is There Anybody Out There?
Is There Anybody Out There?
Is There Anybody Out There?

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]