Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 10 Dom jest – teledysk ISLE OF LOVE
1 1 Tam Gdzie Cyprysy ISLE OF LOVE 2:04
1 2 Zanim Kiedy Zmierzch ISLE OF LOVE 3:35
1 3 Song Of Silence ISLE OF LOVE 4:05
1 4 Dom Jest ISLE OF LOVE 3:41
1 5 Pomiędzy Snami ISLE OF LOVE 3:25
1 6 Powietrza Jakby Mniej ISLE OF LOVE 5:00
1 7 Czuwanie ISLE OF LOVE 1:55
1 8 Eni ISLE OF LOVE 6:15
1 9 Song of silence - teledysk ISLE OF LOVE
ISLE OF LOVE to zespół założony przez Adama Słomińskiego oraz Tomasza „Ragaboya” Osieckiego. Zespół powstał w Warszawie we wrześniu 2014 roku. W marcu 2015 roku dołączył do nich gitarzysta zespołu Hey –  Marcin Żabiełowicz.

Adam, wokalista, gitarzysta, w młodości zmuszany do gry na pianinie, za co z perspektywy czasu najchętniej codziennie dziękowałby rodzicom. Lubi muzykę filmową, patos, smutek i grozę. Inspiruje go człowiek, przemijanie i złożoność świata. Ciągle marzy, ale stara się twardo stąpać po ziemi.
Tomasz, pasjonat muzyki indyjskiej, akustycznego bluesa i country oraz filmów science fiction. Gra na gitarze, dilrubie oraz na sitarze. Muzyka napędza go do działania, a zarazem uspokaja. Ceni sobie otwartość w komunikacji i szczerość. W chwilach zadumy i relaksu w domowym zaciszu rozsmakowuje się w romatycznej shishy. 

Marcin, nieustannie poszukujący zarówno w muzyce, jak i w instrumentarium. Gitarzysta, mandolinista, pianista, Wielbiciel szybkich, włoskich rowerów oraz fotografii Sally Mann. Nie gardzi dobrym winem, najchętniej z Antypodów.

Aktualności

Więcej

Isle Of Love ×
Isle Of Love
Isle Of Love
Isle Of Love

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]