James Arthur

James Arthur

Nośnik: CD

nr kat.: 1217813
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 You're Nobody 'til Somebody Loves You James Arthur 3:33
1 2 Get Down James Arthur 3:29
1 3 New Tattoo James Arthur 2:54
1 4 Impossible James Arthur 4:38
1 5 Lie Down James Arthur 4:16
1 6 Recovery James Arthur 3:50
1 7 Roses James Arthur feat. Emili Sandé 4:12
1 8 Supposed James Arthur 3:09
1 9 Suicide James Arthur 3:57
1 10 Is This Love? James Arthur 4:03
1 11 Certain Things James Arthur feat. Chasing Grace 1:22
1 12 Smoke Clouds James Arthur 4:03
1 13 Flyin' James Arthur 1:22

Do rzadkości należy ostatnio, żeby zwycięstwo w programie telewizyjnym dawało przepustkę do prawdziwej, międzynarodowej kariery. Zdarza się to już tylko w przypadku prawdziwych artystów, którym wystarczy chwila w blasku reflektorów, by zostać zauważonym i zapamiętanym na długo po zakończeniu programu. Tak właśnie stało się w przypadku Jamesa Arthura - 25-letniego wokalisty z północy Anglii, który nie miał sobie równych w brytyjskim X Factorze i bez problemu zwyciężył ubiegłoroczną edycję tego programu. Śpiewany przez niego w finale cover 'Impossible' stał się przebojem również w Polsce, gdzie James zgromadził wyjątkowo liczną grupę fanów. Drugi, zaskakująco old-schoolowy singiel "You're Nobody 'Til Somebody Loves You" tylko potwierdził, że jesteśmy świadkami narodzin nowej międzynarodowej gwiazdy.
Album "James Arthur" ukazuje się w wersji standardowej (13 utworów) i deluxe (18 utworów, w tym znane już przeboje w wersjach akustycznych). Współautorem wszystkich kompozycji (poza 'Impossible') jest sam James a album wyprodukowali m.in. Salaam Remi (Amy Winehouse, Miguel) i Naughty Boy.

Aktualności

Więcej

James Arthur ×
James Arthur
James Arthur
James Arthur

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]