Jazz Suite Tykocin

Włodek Pawlik

Nośnik: CD

nr kat.: 9232253

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Introduction Włodek Pawlik 8:34
1 2 Nostalgic Journey Włodek Pawlik 10:27
1 3 Let's All Go To Heaven Włodek Pawlik 10:44
1 4 No Words... Włodek Pawlik 12:04
1 5 Magic Seven Włodek Pawlik 12:54
1 6 Blue Rain Włodek Pawlik 5:18

Płyta powstała jako owoc współpracy Włodka Pawlika z Randy Breckerem, dyrygentem Marcinem-Nałęcz Niesiołowskim i Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii i Opery Podlaskiej.
"Po wysłuchaniu płyty "Nostalgic Journey" na usta cisną się trzy słowa:olśniewająca, wzruszająca, zapierająca dech w piersiach. To projekt związany z powrotem do rodzinnych korzeni o wielkim znaczeniu. Randy Brecker odbył emocjonalną podróż do miasta Tykocin, w którym przed wyemigrowaniem do Stanów Zjednoczonych mieszkał jego dziadek. Włodek Pawlik - pianista i kompozytor skomponował odnoszącą się do tych korzeni suitę, by wykonać ją wraz z Randy Breckerem, własnym Trio oraz Orkiestrą Filharmonii Podlaskiej.Połączenie klasycznej orkiestry oraz jazzowego kwartetu wydaje się być gładkie i naturlane. Główne atrakcje: ekspresyjne improwizacje Breckera w "Nostalgic Journey", "Let's All Go To Heaven", "Magic Seven", "Blue Rain" oraz jego znakomite porozumienie z Triem Pawlika. Ta płyta może się okazać jednym z najlepszych i najważniejszych dokonań w bogatej dyskografii Randy Breckera."
Ken Franckling, "Jazz Notes" 30.08.2009

Aktualności

Więcej

Jazz Suite Tykocin ×
Jazz Suite Tykocin
Jazz Suite Tykocin

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]