Jestak

nr kat.: 1226252

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Witam Monilove 3:18
1 2 Moc Monilove 3:40
1 3 Jestak Monilove 2:57
1 4 Fylyp Sconopi Monilove
1 5 Chcę Monilove 4:11
1 6 Po Co Monilove 3:33
1 7 Wake Up Monilove
1 8 Pakt Monilove 4:56
1 9 Fuck Monilove
1 10 Pozdrowienia Monilove 2:55
1 11 Potok Monilove 3:39
1 12 Spisek Monilove 3:12
1 13 Potęga Instynktu Przetrwania Monilove 3:14
1 14 Wolność Monilove 2:40
1 15 Tatuaże II Monilove 2:41
1 16 Superg Monilove 1:02
1 17 Walczyk Monilove 2:54

Nowy projekt w powiększonej załodze
Pomysł na nowe dzieło przyniósł duże zmiany. Każdy z utworów został stworzony wspólnie, a zespół rozrósł się tworząc różnorodny live band Jestak. Tworzą go takie postaci jak: Super G – utalentowany gitarzysta z bogatym doświadczeniem scenicznym  nieograniczoną wyobraźnią muzyczną; Adam Galewski – niezwykle charyzmatyczny perkusista, znany z grup Dead Courier czy Viadro, który występując na scenie przykuwa uwagę widzów nie tylko świetnym warsztatem, ale również spektakularną ekspresją, jaka towarzyszy jego występom oraz Budyń – świetny basista i nieprzeciętna osobowość (też zasila na co dzień Viadro). Nie można zapomnieć o Dj’u Bejbi, który Monilove towarzyszy praktycznie od początku.
Zespół to przede wszystkim wierna paczka przyjaciół połączonych miłością do muzyki i identycznymi tatuażami – „Jestak”. Nie ma tu żadnego statysty. Razem stworzyli materiał, który trudno zaszufladkować. Artystów inspirował zarówno rap, punk, hard core, elektro, jak i dub step. Efekty tej mieszanki stylów usłyszymy jeszcze w tym roku, gdy na półki trafi album Monilove i Jestak, pt. „Jestak”. Materiał już budzi ogromne zainteresowanie. Produkcją płyty zajął się legendarny Dj Feel – X (Kaliber 44 czy Baku Baku To Jest Skład) a wyda ją S.P. Records, wytwórnia, która współpracowała m.in. z Kazikiem, Kultem czy Pidżamą Porno.

Jestak ×
Jestak
Jestak
Jestak
Jestak

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]