Jestem ...

Bednarek

Nośnik: CD

nr kat.: 1159812
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Think About Tomorrow Bednarek 3:55
1 2 Jestem Sobą Bednarek 3:53
1 3 Światu Brakuje Troski Bednarek 3:58
1 4 Keep On Tryin’ Bednarek 3:51
1 5 Dni Których Jeszcze Nie Znamy Bednarek 3:19
1 6 Salut! Bednarek 2:35
1 7 Chodź Ucieknijmy … Bednarek 4:14
1 8 Dla Ciebie Bednarek 3:26
1 9 Revolution Bednarek 3:42
1 10 Jest Takie Miejsce Bednarek 3:53
1 11 Fly Away Bednarek 3:46
1 12 Nie Chcę Wyjeżdżać Stąd Bednarek 3:30
1 13 Cisza Bednarek 4:29

Po zawieszeniu działalności StarGuardMuffin powołany do życia został nowy skład, który pod nazwą Bednarek nagrał doskonale przyjęty album "Jestem".

Artyści przygotowali materiał o zupełnie innym charakterze i brzmieniu niż albumy SGM - mniej rozrywkowy, a bardziej refleksyjny. Płyta łączy różne gatunki muzyczne z dużą przewaga roots reggae. Ciekawostką jest udział w nagraniach sekcji dętej Zion Train, Gutka, Dawida Portasza, Stafa (uzdolniony brzeski raper udzielający się już na pierwszej płycie SGM), czy Jelonka.

Na płycie zamieszczonych jest 13 utworów, w tym cover Marka Grechuty - artysty którego Kamil daży wielkim szacunkiem i uznaniem.

Tytuł płyty bezpośrednio nawiązuje do dokonań artysty. Bednarek udowadnia, że 5 danych mu minut to był tylko początek, czas można wydłużyć, spełniać marzenia i ciągle być... robić, co się kocha, dzielić się energia z innymi i stawiać kolejny krok do przodu.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Najfajniejsze w Bednarku jest to jak potrafi się bawić muzyką :) Polecam serdecznie płytę !

Aktualności

Więcej

Jestem ... ×
Jestem ...
Jestem ...

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]