Kolory Świąt - The Colors Of Christmas

nr kat.: 1417765
 • artist: Karimski Club Dla Dzieci
 • typ_nosnika: CD
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
Dostępny
Wysyłamy w 24h

Opis i specyfikacja

Płyta „Kolory świąt / The Colors of Christmas” to piękna, świąteczna podróż.

Wykonawcami są dzieci z różnych krajów, które nie znają podziałów kulturowych i religijnych. Wspólnie zaśpiewały najpiękniejsze polskie kolędy w wersjach dwujęzycznych, udowadniając, że święta nie mają granic.

DZIECI SĄ NAJWAŻNIEJSZE.

Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany Fundacji Spełnionych Marzeń, wspierającej dzieci cierpiące na chorobę nowotworową. Pomagajmy razem!      

Święta to wspaniała okazja, żeby choć na chwilę zatrzymać się w tym coraz szybciej pędzącym świecie. To okazja, żeby spojrzeć z życzliwością na drugiego człowieka. Okazja, żeby zrobić coś dobrego. Poprzez nasze kolędowanie promujemy ideę otwartości na świat i zwracamy uwagę na potrzeby dzieci biednych i chorych. Album z kolędami, będzie płytą CHARYTATYWNĄ. Dochód ze sprzedaży przeznaczymy Fundacji Spełnionych Marzeń, wspierającej dzieci cierpiące na chorobę nowotworową.

Dzieci są wolne od podziałów, które stwarzają dorośli. Podziały kulturowe, religijne ich nie dotyczą. Nie mówiąc o politycznych. Kolor skóry i języki obce też dla nich nie stanowią żadnych barier. Stąd pomysł, aby właśnie DZIECI były posłańcami czystej miłości, dobroci, i żeby to ONE, przy świątecznym stole, przekazały nam wszystkim znak pokoju.

„Podziały to sprawy dorosłych. Radość to sprawa dzieci. Małymi oczami widzi się tyle cudów. Drobnymi rączkami sięga się wysokości. I to właśnie tak raduje Dzieciątko.

Filip Łobodziński

Powstaniu płyty towarzyszyło mnóstwo historii i przeżyć. Od pomysłu do realizacji minął okrągły rok. Był to cudowny rok spotkań z ludźmi. Dla dzieci - wychowawczy, edukacyjny, bo kilkadziesiąt dzieciaków uczestniczyło w tym przedsięwzięciu. Nagrywaliśmy w studiach nagraniowych w Europie i w obu Amerykach, w domach prywatnych, salkach przykościelnych i szkołach, między koncertami, w salach prób i hotelach. W jednej kolędzie zabrzmiał język arabski i hebrajski, w drugiej zaśpiewało dziecko hinduskie, a w innej tureckie. W trakcie Ramadanu nagraliśmy karmiącą mamę z Bangladeszu, która ze starszym synkiem śpiewała kołysanki świeżo narodzonemu maleństwu.

Kolędy w naszych aranżacjach, wykorzystują różne elementy muzyki świata, charakterystyczne instrumenty dla danych regionów. Są też lekcją kultury i instrumentoznawstwa. Dzieci śpiewają w towarzystwie wokalistów Karimski Club - Sylwii Wiśniewskiej, Ricky Liona, Nicka Sincklera, Eldisa La Rosa i Antara Jacksona, a także z gośćmi specjalnymi - Czesławem Mozilem, Wojciechem Waglewskim, Milo Kurtisem oraz najbardziej znanym polskim Św. Mikołajem – Szymonem Majewskim. Czasami otuchy dodają rodzice, jednak dorośli na tej płycie pełnią funkcje zdecydowanie pomocnicze, albowiem... DZIECI SĄ NAJWAŻNIEJSZE!

  Ogólne

 • title
  Kolory Świąt - The Colors Of Christmas
 • artist
  Karimski Club Dla Dzieci
 • label
  Wydawnictwo Agora
 • ilosc_plyt
  1

Lista utworów

Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1Św. MikołajuKarimski Club Dla Dzieci3:04
2Bracia Patrzcie Yo!!!Karimski Club Dla Dzieci3:07
3Bóg Się RodziKarimski Club Dla Dzieci3:23
4Pójdźmy Wszyscy Do StajenkiKarimski Club Dla Dzieci2:55
5Gdy Śliczna PannaKarimski Club Dla Dzieci4:03
6Wśród Nocnej CiszyKarimski Club Dla Dzieci4:30
7Jezus "Peqenito" MalusieńkiKarimski Club Dla Dzieci3:39
8Dzisiaj W BetlejemKarimski Club Dla Dzieci3:10
9Do Szopy Hej PasterzeKarimski Club Dla Dzieci4:05
10Lulajże JezuniuKarimski Club Dla Dzieci3:49
11Wesołą NowinęKarimski Club Dla Dzieci3:18
12W Żłobie LeżyKarimski Club Dla Dzieci2:56
13Gdy Się Chrystus RodziKarimski Club Dla Dzieci3:37
14Anioł Pasterzom MówiłKarimski Club Dla Dzieci4:18
15Mędrcy Świata, Monarchowie - Welcome To My KingdomKarimski Club Dla Dzieci3:40

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0