Księżycówka

Jacek Stęszewski

Nośnik: CD

Księżycówka
Księżycówka
Księżycówka
Księżycówka

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Księżycówka

  • Księżycówka
  • Księżycówka
  • Księżycówka
  • Księżycówka
- + Dopasuj

Księżycówka

Jacek Stęszewski

Nośnik: CD

Raty online dostępne od 300,- do 20 000,-

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

     Jacek Stęszewski (ur. 15 marca 1980 roku w Katowicach), pieśniarz, kompozytor prezentujący muzykę z pogranicza miejskiego folku, poezji śpiewanej i piosenki autorskiej. Najważniejsza w jego twórczości, poza melodiami, od których nie można się uwolnić, jest jednak warstwa tekstowa; gęsta od metafor, naładowana skojarzeniami i środkami stylistycznymi, tak rzadko pojawiającymi się we współczesnym tekściarstwie. Choć raczej należałoby powiedzieć, poezji. Bo słowa utworów Jacka Stęszewskiego, to najwyższej próby poezja, przybrana w piękne gitarowe melodie oparte na skrzypcach, tłusto pulsującym kontrabasie, nastrojowej wiolonczeli, akordeonie i perkusji. Pełne zadumy, liryczne, ale wesołe i energetyczne zarazem.

     Jak sam przyznaje, w życiu najbardziej lubi tworzyć piosenki i je śpiewać. Jest samoukiem, nie ma muzycznego wykształcenia, niezależność artystyczną przedkłada ponad wszystko. Co zjednuje mu rzesze fanów zachwyconych jego bezpośredniością i ujmującym uśmiechem.
Jacek Stęszewski tworzy swoje własne utwory już od wielu lat, jednak dopiero w 2012 roku podjął decyzję o nagraniu pierwszego solowego albumu. Zaprzyjaźniona, wrocławska firma wydawnicza Lou&Rocked Boys , której to nakładem ukaże się „Księżycówka”, dała mu całkowicie wolną rękę w sprawach artystycznych.

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Dziewczyna Z Księżyca Jacek Stęszewski 3:04
1 2 Knajpa Bękartów Jacek Stęszewski 2:34
1 3 Bajka O Miłości Jacek Stęszewski 2:23
1 4 Drzwi Jacek Stęszewski 3:07
1 5 Bitwa Pod Oliwą Jacek Stęszewski 3:05
1 6 Epoka Do Wycierania Jacek Stęszewski 2:36
1 7 Reelekcja Jacek Stęszewski 2:46
1 8 Kokainowy Bufet Jacek Stęszewski 2:05
1 9 Kochanek Z Frogmore Street Jacek Stęszewski 2:41
1 10 Grzybobranie Jacek Stęszewski 3:42
1 11 Demon Jacek Stęszewski 2:38
1 12 Czarna Kokardka Jacek Stęszewski 2:42
1 13 Piosenka O Przyjaźni Polsko - Koreańskiej Jacek Stęszewski 3:19
1 14 Rozmowa Kontrolowana Jacek Stęszewski 3:55
1 15 Kapral Wojtek Jacek Stęszewski 2:07
1 16 Kolęda Jacek Stęszewski 2:30
1 17 Wisława Szymborska Jacek Stęszewski 2:29
Star Wars™ Battlefront™ to owoc ścisłej współpracy studia DICE z Lucasfilm. Gra oferuje fotorealistyczną grafikę oraz intensywną akcję na znanych planetach z filmowej sagi. Premiera 19 listopada w polskiej wersji językowej (napisy).

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]