Live At Manggha

Obara International

Nośnik: CD

nr kat.: 1225000

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Conversation With... Obara International 9:36
1 2 Ballad Obara International 11:33
1 3 7Up Obara International 10:16
1 4 Unloved Obara International 9:13
1 5 Variation Obara International 17:16
1 6 Manggha Obara International 3:04

Obara International to niewątpliwie najbardziej wyrazisty zespół na obecnej rodzimej scenie improwizowanej. Maćkowi i s-ce wystarczyło zaledwie 16 miesięcy  wspólnego grania, by osiągnąć empatyczną komunikację oraz  wypracować własny styl i brzmienie.
Kwietniowy koncert w krakowskim Muzeum  Manggha odbył się w ramach 19 Międzynarodowego Festiwalu Starzy i Młodzi czyli Jazz w Krakowie, a także był częścią wiosennej trasy koncertowej zespołu.
Pełna przygód podróż z Łodzi do Krakowa sprawiła, ze muzycy dotarli na miejsce koncertu na godzinę przed jego rozpoczęciem. Wielce prawdopodobne , że ta niekomfortowa sytuacja spowodowała zwiększoną mobilizację w zespole i publiczność, która szczelnie wypełniła salę koncertową była świadkiem -jak stwierdził Obara  – jednego z najlepszych występów  tej formacji.  (Jarosław Polit)

Aktualności

Więcej

Live At Manggha ×
Live At Manggha
Live At Manggha
Live At Manggha

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]