Lonely Journey

Łukasz Pawlik

Nośnik: CD

nr kat.: 1298244 UNIVERSAL MUSIC
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Vibrance Of The Coast Łukasz Pawlik 5:03
1 2 Lonely Journey Łukasz Pawlik 7:46
1 3 Introduction To… Łukasz Pawlik 8:11
1 4 Looking Back, Going Forward Łukasz Pawlik 7:36
1 5 Night Safari Łukasz Pawlik 8:54
1 6 Suspensions Łukasz Pawlik 5:00
1 7 Add Diction Łukasz Pawlik 7:00
1 8 Swinging Through The Galaxies Łukasz Pawlik 6:26
Płyta "Lonely Journey" Łukasza Pawlika to propozycja odwołująca się do estetyki brzmieniowej lat 80. i 90., wzbogacona o możliwości nowoczesnej elektroniki, pozwalającej na wielopłaszczyznowe aranżacje muzyczne, w których odnaleźć można zarówno złożone formy kompozytorskie, jak i przestrzeń na spontaniczną improwizację jazzową. Całość osadzona jest w stylistyce umownie określanej, jako fusion, ponieważ mamy tu do czynienia z fuzją różnych muzycznych światów w jeden, nie do końca przewidywalny muzyczny konglomerat.

Bogata instrumentacja, obecność instrumentów smyczkowych, etnicznych, intensywnych loop’ów, połączona z indywidualnym przekazem osobowości każdego z wybitnych muzyków, takich jak Mike Stern, Michael "Patches" Stewart, Cezary Konrad, Paweł Pańta, Dawid Główczewski, której wspólnym mianownikiem jest pianistyka Łukasza Pawlika, grającego na akustycznym fortepianie, jak i na elektronicznych instrumentach klawiszowych, daje możliwość obcowania z efektownym oraz niezwykle energetycznym muzycznym bytem, którego odbiorcami mogą być fani jazzu i nie tylko.

Aktualności

Więcej

Lonely Journey
Lonely Journey ×
Lonely Journey
Lonely Journey
Lonely Journey

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]