Magic

Sean Rowe

Nośnik: CD

Magic
Magic
Magic

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Magic

  • Magic
  • Magic
  • Magic
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Magic

Sean Rowe

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Reedycja trzeciego albumu barda z Troy w stanie Nowy Jork, porównywanego do Leonarda Cohena i Vana Morrisona. „Magic" oryginalnie ukazał się wiosną 2009 roku, nakładem mikroskopijnej firmy Collar City Records.<br><br> Niezwykły talent Rowe`a i urok jego poetyckich piosenek zwrócił uwagę szefów prestiżowego oddziału wytwórni Epitaph - Anti-, dla którego nagrywają dziś artyści tego kalibru, co Tom Waits, Neko Case czy Mavis Staples. Fakt, że „Magic" został przez Anti- wydany w oryginalnej formie, bez żadnych ingerencji świadczy, jak wysoko oceniona została praca Rowe`a i jego muzyków: współproducenta i multiinstrumentalisty Troya Pohla, wokalistki Cary May Gorman, pianisty Adriana Cohena i wiolonczelistki Moniki Wilson-Roach. Odniesienia do Cohena są oczywiste, zwłaszcza w utworach „Night" i „The Walker", tak jak do Vana Morrisona („Surprise" mógłby być zaginionym utworem z „Astral Weeks"), ale baryton Rowe`a też może kojarzyć się z bardziej soulowymi utworami Johna Cale`a („American"), a nawet czarnych wokalistów z Gilem Scottem-Heronem na czele. Korzenie muzyki Rowe`a sięgają jednak o wiele głębiej, do archaicznych form ludowej muzyki amerykańskiej - znać w nich echa bluesa z Delty i ballad hillbilly. W tekstach natomiast pieśniarz wydaje się być spadkobiercą dawnych poetów i filozofów w rodzaju Walta Whitmana czy Henry`ego Davida Thoreau, których fascynowały związki człowieka z naturą. W jakimś sensie „Magic" jest więc intrygującą próbą wskrzeszenia starego świata, płytą lekko podszytą nostalgią i refleksją nad mijającym czasem, ale bynajmniej nie retro. Rowe w tym względzie korzysta z doświadczeń takich wykonawców, jak Nick Cave, Will Oldham (Bonnie „Prince" Billy) czy M Ward i na tradycjach, do których sięga buduje własną, wyrazistą tożsamość artystyczną.
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Surprise Sean Rowe 4:30
1 2 Time To Think Sean Rowe 3:56
1 3 Night Sean Rowe 3:30
1 4 Jonathan Sean Rowe 4:37
1 5 Old Black Dodge Sean Rowe 3:46
1 6 Wet Sean Rowe 4:32
1 7 The Walker Sean Rowe 4:24
1 8 American Sean Rowe 5:42
1 9 Wrong Side Of The Bed Sean Rowe 4:51
1 10 The Long Haul Sean Rowe 3:52
Star Wars™ Battlefront™ to owoc ścisłej współpracy studia DICE z Lucasfilm. Gra oferuje fotorealistyczną grafikę oraz intensywną akcję na znanych planetach z filmowej sagi. Premiera 19 listopada w polskiej wersji językowej (napisy).

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]