Mały Ktoś

Bartosz Slatynski

Nośnik: CD

nr kat.: 1273189 FIRMA KSIEGARSKA
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Będę Sobą Bartosz Słatyński 3:41
1 2 Ponad Chwilę Bartosz Słatyński 4:06
1 3 Życie Bartosz Słatyński 4:02
1 4 Odkrywaj Bartosz Słatyński 3:20
1 5 Koniec Świata Bartosz Słatyński 3:36
1 6 Mały Ktoś Bartosz Słatyński 5:28
1 7 Między Nami Bartosz Słatyński 3:05
1 8 Zagubionej Miłości Bartosz Słatyński 4:28
1 9 Wiosenny Park Bartosz Słatyński 2:28
1 10 Dla Mamy Bartosz Słatyński 3:39
1 11 Jesteś Całym Światem Bartosz Słatyński 3:19
Na solowej płycie Barta Słatyńskiego pt. „Mały ktoś” znalazło się 11 pop-rockowych utworów. Będzie ją promowała ogólnopolska, jesienna trasa koncertowa, która obejmie 20 miast. Pierwszym singlem promującym album był utwór „Ponad chwilę”. Piosenka opowiada o miejscu jednostki we współczesnym świecie, pokonywaniu własnych słabości oraz o pogodzeniu się z upływającym czasem, który dla człowieka najważniejszy jest gdy trwa „Ponad chwilę”. W utworze wykorzystano maksymalnie studyjną przestrzeń do nagrania partii kwartetu smyczkowego. W założeniu autora piosenka ta ma ukołysać słuchacza swoją jednostajną rytmiką i zwrócić uwagę tekstem o niebanalnej treści.
Bartosz Słatyński - muzyk instrumentalista, kompozytor, autor tekstów. Liczne nagrody i wyróżnienia na lokalnych i ogólnopolskich przeglądach muzycznych. Od 2002 roku w składzie Avalanche. Grand Prix Ogólnopolskiego Festivalu w Lidzbarku Warmińskim w 2003 roku. 3 miejsce w Debiutach opolskich w 2005 roku i kontrakt płytowy z MJM Music PL. Zaproszony do mysłowickiego składu Penny Lane gdzie występował obok muzyków z popularnych zespołów Myslovitz i Negatyw. Kontrakt z wytwórnią EMI i niemal równoczesne wydanie 2 płyt długogrających, z których jedna została nominowana do Fryderyka 2006 w kategorii alternatywny album roku.

Aktualności

Więcej

Mały Ktoś ×
Mały Ktoś
Mały Ktoś
Mały Ktoś

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]