Matka i żony

Mikromusic

Nośnik: CD

nr kat.: 1286451
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Krystyno Mikromusic 4:23
1 2 Zakopolo Mikromusic 3:13
1 3 Bezwładnie Mikromusic 5:12
1 4 Lato 1996 Mikromusic 3:32
1 5 Dom Mikromusic 3:09
1 6 Kostucha Mikromusic 4:02
1 7 Pocałuj pochowaj Mikromusic 3:28
1 8 Piękny chłop Mikromusic 3:34
1 9 Po co ja tu jestem Mikromusic 3:24
1 10 Matka Teresa Mikromusic 3:19
1 11 Nie umrę Mikromusic 3:36
„Matka i żony” – taki tytuł nosić będzie nowa, piąta już płyta w dorobku grupy Mikromusic.

Wierni fani wrocławskiej formacji z radością przyjmą informację, że w nagraniu albumu wzięła udział ta sama ekipa, co w przypadku poprzednich płyt Mikromusic, w tym ostatniej - „Piękny koniec”.

Za produkcję „Matki i żon” ponownie odpowiedzialny jest Dawid Korbaczyński. Nie oznacza to jednak, że na nowym albumie Mikromusic brakuje niespodzianek. Jedną z nich jest choćby poruszający duet Natalii Grosiak ze Skubasem w piosence „Bezwładnie”. To przy okazji jedno z nagrań, które powstało na potrzeby napisanej przez zespół ścieżki dźwiękowej do filmu „Chemia” w reżyserii Bartka Prokopowicza.

Cała płyta nie jest już tak melancholijna. W warstwie muzycznej „Matki i żon” słychać i czuć energię znaną z koncertów Mikromusic. Jeśli chodzi o teksty, Natalia Grosiak tym razem więcej mówi o sobie samej, jednocześnie inspirując się historiami innych kobiet.


Aktualności

Więcej

Matka i żony ×
Matka i żony
Matka i żony
Matka i żony

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]