Matka, Syn, Bóg

Waglewski Fisz Emade

Nośnik: CD

nr kat.: 1216739
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Po­cisk Waglewski Fisz Emade 4:02
1 2 Po­słu­chaj Waglewski Fisz Emade 4:05
1 3 Oj­ciec Waglewski Fisz Emade 4:19
1 4 Syn Waglewski Fisz Emade 5:47
1 5 Wrze gąszcz Waglewski Fisz Emade 4:43
1 6 Tru­pek Waglewski Fisz Emade 4:26
1 7 Bóg Waglewski Fisz Emade 6:11
1 8 Ile jesz­cze życia Waglewski Fisz Emade 4:14
1 9 Ko­me­ta Waglewski Fisz Emade 4:56
1 10 Żółty but Waglewski Fisz Emade 4:18
1 11 Matka Waglewski Fisz Emade 4:53
1 12 Czło­wiek ćma Waglewski Fisz Emade 5:24
1 13 Na okrą­gło Waglewski Fisz Emade 3:57

Po 5-ciu latach od wydania platynowej "Męskiej Muzyki" z nową płytą powraca projekt Waglewski Fisz Emade. Czy i ten album odniesie tak spektakularny sukces? Jedno jest pewne, jeśli spotykają się twórcze głowy rodziny Waglewskich, będzie to muzyka, koło której nie można przejść obojętnie. Tytuł płyty zapowiada, iż wypowiedź artystyczna dotyczyć będzie spraw ważnych, ale w wielu przypadkach potraktowanych z dystansem charakterystycznym dla Waglewskich.

Tym razem jest to płyta wymyślona wspólnie... zespołowo, ponieważ od czasu poprzedniej płyty będącej jednorazowych projektem, powstał zespół Waglewski Fisz Emade, w związku z tym większa dojrzałość i większa spójność materiału. Po ukończeniu i przesłuchaniu całości, nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że to najbardziej osobisty, najgłębszy i jednocześnie najprawdziwszy materiał biorąc pod uwagę wszystko to, czego dokonaliśmy do tej pory... - tak o nowej płycie WFE mówi Wojciech Waglewski.

Aktualności

Więcej

Matka, Syn, Bóg
Matka, Syn, Bóg ×
Matka, Syn, Bóg
Matka, Syn, Bóg
Matka, Syn, Bóg

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]