Matka, Syn, Bóg

Fisz Emade

Nośnik: LP (analog)

Matka, Syn, Bóg

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Matka, Syn, Bóg

  • Matka, Syn, Bóg
- + Dopasuj

Matka, Syn, Bóg

Fisz Emade

Nośnik: LP (analog)

Raty online dostępne od 300,- do 20 000,-

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:

Po platynowej „Męskiej Muzyce” projekt Waglewski Fisz Emade powrócił z albumem "Matka, Syn, Bóg". Rodzina Waglewskich kolejny raz otrzymała znakomite recenzje, świetne przyjęcie publiczności oraz status Złotej Płyty. Teraz czas na wydanie tego materiału na podwójnym winylu.

Tak przed premierą mówił Wojciech Waglewski: „Tym razem jest to płyta wymyślona wspólnie... zespołowo, ponieważ od czasu poprzedniej płyty będącej jednorazowych projektem, powstał zespół Waglewski Fisz Emade, w związku z tym większa dojrzałość i większa spójność materiału. Po ukończeniu i przesłuchaniu całości, nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że to najbardziej osobisty, najgłębszy i jednocześnie najprawdziwszy materiał biorąc pod uwagę wszystko to, czego dokonaliśmy do tej pory...”.  

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Pocisk Wojciech Waglewski / Fisz Emade
1 2 Posłuchaj Wojciech Waglewski / Fisz Emade
1 3 Ojciec Wojciech Waglewski / Fisz Emade
1 4 Syn Wojciech Waglewski / Fisz Emade
1 5 Wrze Gąszcz Wojciech Waglewski / Fisz Emade
1 6 Trupek Wojciech Waglewski / Fisz Emade
2 1 Bóg Wojciech Waglewski / Fisz Emade
2 2 Ile Jeszcze Życia Wojciech Waglewski / Fisz Emade
2 3 Kometa Wojciech Waglewski / Fisz Emade
2 4 Żółty But Wojciech Waglewski / Fisz Emade
2 5 Matka Wojciech Waglewski / Fisz Emade
2 6 Człowiek Ćma Wojciech Waglewski / Fisz Emade
2 7 Na Okrągło Wojciech Waglewski / Fisz Emade
Muzyka trafia teraz najczęściej na smartfony, a płyty ulubionych wykonawców segregujemy w folderach znajdujących się na dysku twardym naszego komputera lub laptopa. Co więcej, jakość straciła na znaczeniu, ustępując miejsca dostępności plików MP3. Ta dość smutna muzyczna rzeczywistość od dłuższego czasu się jednak zmienia. Prawdziwą drugą młodość przeżywają płyty winylowe, a co za tym idzie, dołączają do nich także gramofony.
Star Wars™ Battlefront™ to owoc ścisłej współpracy studia DICE z Lucasfilm. Gra oferuje fotorealistyczną grafikę oraz intensywną akcję na znanych planetach z filmowej sagi. Premiera 19 listopada w polskiej wersji językowej (napisy).

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]