Mind The Gap

Nabiha

Nośnik: CD

nr kat.: 1213685

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Transition Nabiha
1 2 Kill It With Love Nabiha
1 3 Mind The Gap Nabiha
1 4 Fearless Nabiha
1 5 State Of Mind Nabiha
1 6 Ask Yourself Nabiha
1 7 Heartbreaker Nabiha
1 8 All In Your Head Nabiha
1 9 Halo & Handcuffs Nabiha
1 10 Perfectly Human Nabiha

Mająca na swoim koncie wiele hitów pochodzących z płyty ,,More Cracks’’, duńsko-afrykańska piosenkarka powraca z drugim albumem ,,Mind The Gap’’!
 ‘Moim celem było stworzenie popowego albumu, z utworami, które będą odzwierciedleniem tego co wydarzyło się w moim życiu po wydaniu pierwszej płyty. Rezultatem tego jest bardziej przemyślany album, z ostrzejszymi produkcjami, na którym ponownie duży nacisk położony został na teksty oraz niezapomniane melodie” mówi artystka.
Płytę ‘’Mind The Gap’’ promuje singiel o tym samym tytule, który bardzo szybko odniósł sukces w rodzimej Danii. Zajął pierwsze miejsce na liście najczęściej granych utworów i bardzo szybko zyskał status platyny. Singiel ‘’Mind The Gap’’ to nawiązanie do artystki, jej luki między zębami oraz inspiracji, które czerpała podczas pobytu w Londynie.
Właśnie tym utworem Nabiha porwała sopocką publiczność podczas tegorocznego festiwalu Sopot Top Of The Top.

Aktualności

Więcej

Mind The Gap ×
Mind The Gap

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]