Mogło Być Nic

nr kat.: 1441315
Dostępny
Wysyłamy w 24h

Opis i specyfikacja

„Mogło być nic” to wyczekiwany przez fanów drugi album jednego z najważniejszych i najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie ponownie zapraszają słuchaczy do świata pełnego mądrych i ważnych przemyśleń. Na nowym wydawnictwie znalazło się jedenaście autorskich kompozycji, które powstawały pod okiem producenta Wojtka Urbańskiego.

Kwiat Jabłoni, czyli Kasia i Jacek Sienkiewiczowie, dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 22 miliony razy. Szybko okazało się, że muzyków nie tak łatwo będzie zaszufladkować pod kategorię zespołu “jednego przeboju” – wszystkie następne produkcje zdobyły uznanie i wielką popularność.

Świetnie przyjęte kompozycje znalazły się na debiutanckim albumie „Niemożliwe”, wydanym w lutym 2019 r. Krążek uzyskał status platynowej płyty. Wręczenie tego wyróżnienia odbyło się podczas całkowicie wyprzedanego koncertu w legendarnej Operze Leśnej w Sopocie. Wydawnictwo do dziś znajduje się w zestawieniach najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Kasia i Jacek, do tej pory, zagrali blisko 150 koncertów. Wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Kwiat Jabłoni wystąpił między innymi na Open’er Festival, Spring Break Festival czy Pol’and’rock Festival, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Debiutujący zespół pod Małą Sceną zgromadził kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Kwiat Jabłoni otrzymał Złotego Bączka – nagrodę publiczności dla najlepszego zespołu 25. edycji Pol’and’Rock Festival.

  Ogólne

 • title
  Mogło Być Nic
 • artist
  Kwiat Jabłoni
 • label
  AGORA S.A.
 • ilosc_plyt
  1

Lista utworów

Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1BukaKwiat Jabłoni
2Mogło Być NicKwiat Jabłoni
3Drogi ProsteKwiat Jabłoni
4Byle JakKwiat Jabłoni
5Nie Ma MnieKwiat Jabłoni
6KometaKwiat Jabłoni
7Zaczniemy Od ZeraKwiat Jabłoni
8MaskaKwiat Jabłoni
9BankietKwiat Jabłoni
10Wyjście Z BankietuKwiat Jabłoni
11Przezroczysty ŚwiatKwiat Jabłoni
12Idzie ZimaKwiat Jabłoni

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5
5/5
Ostry 2021.03.31, 11:17

Mogło być nic a jest super płyta:)

Dawno nie słuchałem tak równej i ciekawej polskie płyty młodego wykonawcy, świetnie się jej słucha i mają ludziki dobre przemyślenia. Buka, Mogło być nic już hulają w radiostacjach, a reszta już czeka w kolejce. bardzo mi sie podoba