Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Moje chmury płyną nisko

Piotr Machalica

Nośnik: CD

Moje chmury płyną nisko
Moje chmury płyną nisko
Moje chmury płyną nisko

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Moje chmury płyną nisko

  • Moje chmury płyną nisko
  • Moje chmury płyną nisko
  • Moje chmury płyną nisko
- + Dopasuj

Moje chmury płyną nisko

Piotr Machalica

Nośnik: CD

Raty online dostępne od 300,- do 20 000,-

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
W czasach powszechnej znieczulicy, niskich wartości i miałkich produktów z plastiku made In China poezja daje nam szansę na ocalenie tego co najważniejsze. Ma wielką siłę i moc. Nie bójmy się szukać w niej własnych uczuć i doświadczeń. Te historie, które zostały zapisane w tych tekstach pozwalają nam myśleć, że są ważniejsze rzeczy niż kasa czy polityka. Że te nasze życia tak naprawdę składają się z tego co nas codziennie dopada, czasem zagości na dłużej … przyjaźń, miłość. Uświadamiają nam to poeci. Jeżeli mamy na tyle odwagi żeby się do tego odnieść, złapać dystans wtedy mamy pełną świadomość przemijania. Wybrane utwory tak wybitnych artystów jak np. Wojciech Młynarski, Jan Wołek, Edward Stachura z muzycznymi kompozycjami Jerzego Satanowskiego, Janusza Strobla, Janusza Grzywacza, Janusza Senta czy Paolo Conte są o życiu, uczuciach, tęsknotach, samotności, szczęściu i nieszczęściu, o tym co minęło bezpowrotnie i o tym co jeszcze przed nami. Piosenki te są różnorodne tak jak różnorodne są czasy, w których zostały napisane. Pochylając się nad ich prostotą i pięknem nie dajmy się codziennej dodupowatości życia. Materiał został zarejestrowany w Radiowej Trójce w Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Koncert prowadziła Magda Umer. Kierownictwa muzycznego i aranżacji podjął się Marcin Lamch. Piotrowi Machalicy towarzyszył zespół złożony z młodych muzyków Marcin Lamch-kontrabas, Dariusz Bafeltowski-gitara, Krzysztof Niedźwiecki-gitara, Arkadiusz Krupa-skrzypce, Adam Machalica-harmonijka, Przemek Pacan-perkusja, Marek Pospieszalski-saksofony, Paweł Tomaszewski-instrumenty klawiszowe, Marek Makles-akordeon.
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Zapowiedź Piotr Machalica 3:34
1 2 Panie Kaziu Piotr Machalica 3:45
1 3 Il treno Va Piotr Machalica 4:53
1 4 Zapowiedź Piotr Machalica
1 5 Blues Piotr Machalica 3:18
1 6 Zapowiedź Piotr Machalica
1 7 Alkoholicy z mojej dzielnicy Piotr Machalica 2:34
1 8 Zapowiedź Piotr Machalica
1 9 Przepraszam Cię Piotr Machalica 4:26
1 10 Zapowiedź Piotr Machalica
1 11 Dziura w całym Piotr Machalica 4:43
1 12 Zapowiedź Piotr Machalica
1 13 Przedostatni Walc Piotr Machalica 3:11
1 14 Zapowiedź Piotr Machalica
1 15 Obrazoburcza Piotr Machalica 3:35
1 16 Zapowiedź Piotr Machalica
1 17 Tak młodo jak teraz Piotr Machalica 3:55
1 18 Zapowiedź Piotr Machalica
1 19 Dyrygencik Piotr Machalica 4:58
1 20 Zapowiedź Piotr Machalica
1 21 Życie to nie teatr Piotr Machalica 3:09
Star Wars™ Battlefront™ to owoc ścisłej współpracy studia DICE z Lucasfilm. Gra oferuje fotorealistyczną grafikę oraz intensywną akcję na znanych planetach z filmowej sagi. Premiera 19 listopada w polskiej wersji językowej (napisy).

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel kino domowe