Moje Fado

nr kat.: 9251507
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Dziwna okolica Dyjak Marek 4:21
1 2 Po tamtej stronie Dyjak Marek 3:23
1 3 Durna miłość Dyjak Marek 5:43
1 4 Człowiek (Złota ryba) Dyjak Marek 5:27
1 5 Jednym szeptem Dyjak Marek 4:19
1 6 Nie będziesz Dyjak Marek 2:56
1 7 Golgota Dyjak Marek 6:37
1 8 Piosenka w samą porę Dyjak Marek 5:54
1 9 Rebeka Dyjak Marek 4:58
1 10 To ostatnia niedziela Dyjak Marek 4:37
1 11 Z ruchu moich ust Dyjak Marek 5:29
Dla fanów jest polskim Tomem Waitsem, choć jemu osobiście zdecydowanie bliższa jest twórczość Włodzimierza Wysockiego. Dyjak jest prawdziwym buntownikiem, który rzuca się głową naprzód, a dopiero potem podlicza bilans zysków i strat. Takie są też jego koncerty - zero taryfy ulgowej, śpiewa to, co czuje i myśli, nawet jeśli taki ekshibicjonizm sporo go kosztuje.
Bardzo trudno jest przełożyć emocje towarzyszące występom na żywo na płytę - Dyjakowi udaje to się bez trudu, jego interpretacje tekstów o życiu i przeznaczeniu porażają na koncertach, porażać też będą na płycie. Jak sam artysta mówi, znajdą się na niej utwory, które wyśpiewał w różnym czasie i w różnych stanach, takie jak `To ostatnia niedziela`, `Po tamtej stronie`, premierowe `Z ruchu moich ust`, czy jego swoisty hymn `Piosenka w samą porę`.

Aktualności

Więcej

Moje Fado ×
Moje Fado
Moje Fado
Moje Fado
Moje Fado

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]