More And More

Lilja Bloom

Nośnik: CD

nr kat.: 1230128

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 More And More Lilja Bloom 2:52
1 2 Golden Arrow Lilja Bloom 3:13
1 3 Lovers Game Lilja Bloom 4:15
1 4 Escape Lilja Bloom 4:36
1 5 More & More (Parov Stelar Remix) Lilja Bloom 4:17
1 6 Golden Arrow (La Rochelle Band Remix) Lilja Bloom 4:08
1 7 Golden Arrow (A.G. Trio Remix) Lilja Bloom 3:45
1 8 Lovers Game (A.G. Trio Remix) Lilja Bloom 5:29

Nazwisko Lilja Bloom istnieje w świecie muzycznym od wielu lat.
Lilja Bloom jako wszechstronnie utalentowana artystka wkłada dużo energii zarówno w swoje projekty malarskie, prace designerskie, jak i w tworzenie muzyki.
Mimo, że Lilja nie jest klasyczną piosenkarką w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, dystans w jej głosie miał ogromny wpływ na jej męża Parova Stelara oraz na jego własną muzykę. Chęć tworzenia muzyki solowej zrodziła się u artystki w wyniku współpracy z Parovem i doprowadziła do wydania pierwszego singla „Mother” kilka lat temu.
Album „More and More” zabiera nas w muzyczną podróż do dzieciństwa, do lat 80-tych, kiedy muzykę nagrywano jeszcze na kasetach magnetofonowych.
Estetyka dźwięku i prostota melodii.
Lilja Bloom odeszła od formalnej surowości, która zdominowała zarówno muzykę jak i grafikę na jej debiutanckim albumie „Mother”.
„More And More” przynosi muzykę naturalnie płynącą z duszy artystki.
Ważną częścią płyty są remixy. Pragnienie odkrywania nowych aspektów i elementów własnej pracy jest zawsze bardzo silne, tym bardziej ekscytujące jest poszukiwanie artystów do tego rodzaju współpracy.
Parov Stelar zmienia tytułowy „More and More” w przyjemny, klubowy utwór. The La Rochelle Band przenosi „Golden Arrow” do innej epoki i sprawdza brzmienie utworu w klubowej wariacji z lat 90-tych. Również A.G Trio odciskają swoje piętno na dwóch utworach nadając  "Golden Arrow" i „Lovers Game“ nowoczesne, elektro-housowe brzmienie.

Aktualności

Więcej

More And More ×
More And More
More And More
More And More

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]