MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Ń

nr kat.: 1247773
Ń
Ń
Ń
Ń

Ńemy

Nośnik: CD

Lista utworów

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Evening intro Ńemy
1 2 Żyć wietrznie Ńemy
1 3 Pain Ńemy
1 4 Guzik Ńemy
1 5 N (styl) Ńemy
1 6 Tatuujuję bity Ńemy
1 7 Sick Pro Ńemy
1 8 Byłaś tą Ńemy
1 9 Na "P" Ńemy
1 10 Duchy Ńemy
1 11 Polish dictionary Ńemy
1 12 Słońce Ńemy
1 13 S.i.e.r.p.c. (Bonus Track) Ńemy
1 14 Kilka Bomb (Bonus Track) Ńemy

Opis i specyfikacja

Producent, tekściarz, wokalista. Zwycięzca ogólnoświatowego `The Man With The Iron Fists Remix Contest`, organizowanego przez legendę z Wu-Tang Clanu - RZA. Współtwórca wielokrotnie nagradzanego, multimedialnego wydawnictwa `Planet Luc”, nominowanego do Paszportów Polityki 2008. W roku 2012 wybrany na `Młodego Wilka` portalu Popkiller.pl. Współpracował między innymi z: Rahim (ex Paktofonika), L.u.c, Dorota Miśkiewicz, czy Magierą (WhiteHouse).

Jego muzyka to unikatowy miks gatunków i melodii, karkołomne sploty słów (ale przede wszystkim myśli), oryginalny głos - styl, którego nie da się zaszufladkować. Styl `Ń`.

Heineken Open`er, Woodstock, Męskie Granie czy FreeForm Festival - to tylko jedne ze scen, na których występował z wrocławskim raperem L.u.c`iem. Ich wspólny album `Planet Luc` był dla Ń przełomem. Wstąpił w szeregi Maxflo records i oficjalnie zadebiutował jako MC na płycie byłego członka legendarnej Paktofoniki - Rahima `Podróże po amplitudzie`. Słuchacze poznali pełne spektrum nieszablonowych działań Ńemego: lirykę, wokal i beaty. Nieszablonowych i świetnie rokujących - jakiś czas później został okrzyknięty jednym z `Młodych Wilków` sceny przez wiodący, hiphopowy portal Popkiller.pl. Po odejściu z Maxflo records i związaniu z agencją artystyczną Format44, Ń skupił się na intensywnych pracach nad swoim solowym albumem.

W grudniu 2012 zadziwił świat, przedstawiając swoją wersję utworu `Built for this` w `The Man With The Iron Fists Remix Contest` organizowanym przez RZA. Ńemy po raz pierwszy podjął rękawice w ogólnoświatowym konkursie. Właśnie w sieci popularność zdobywał jego pierwszy teledysk - do autorskiego numeru `Sick Pro` - gdy za oceanem, w Nowym Jorku RZA wybrał zwycięzcę, ogłaszając tylko jedno słowo - Ńemy. Po publikacji kolejnych teledysków - `S.i.e.r.p.c.` i `Guzik` - artysta był coraz bliżej finalizacji działań związanych z nadchodzącym debiutem, zatytułowanym po prostu `Ń`.

W czerwcu 2014 roku podpisał kontrakt płytowy z polskim, hip-hopowym wydawcą nr 1 - wytwórnią Prosto. Poznajcie człowieka, który w niczym nie przypomina sezonowej gwiazdy! Poznajcie Ńemego Przez eŃ!

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

title

Ń

artist

Ńemy

label

FIRMA KSIEGARSKA JACEK OLESIEJUK

ilosc_plyt

1

Opinie

Ń ×
Ń
Ń