Na Wzgórzu Rozpaczy

nr kat.: 1456710
11
,99
39
,99
Taniej o 28
KMF - produkty niedostępny
Wysyłamy w 24h

Opis i specyfikacja

„Na wzgórzu rozpaczy” - taki tytuł nosi najnowszy singiel Marka Dyjaka, będący jednocześnie zapowiedzią nowej płyty artysty pod tym samym tytułem, która będzie ostatnią w jego karierze.

Słowa „Na wzgórzu rozpaczy” napisał Jan Kondrak, muzykę skomponował Marek Tarnowski. Markowi Dyjakowi towarzyszy zespół w składzie: Marek Tarnowski – programowanie, instrumenty klawiszowe, akordeon; Sławomir „Guadky” Gładyszewski – gitara; Paweł Niewiadomski – puzon; Jerzy Małek – trąbka. Sebastian Frankiewicz, perkusja i Michał Jaros, kontrabas.

Teledysk został wyreżyserowany przez Krzysztofa Garbaczewskiego.

Cieszę się, że mogłem wesprzeć Marka Dyjaka w jego pracy artystycznej. Pandemia i ograniczenie możliwości koncertowania oznaczało dla niego i współpracujących z nim muzyków bardzo trudny czas, zerowe dochody. Dlatego, z prawdziwą przyjemnością wsparliśmy, jako Tenczyńska Okovita projekt jego ostatniej płyty. Od razu uprzedzam komentarze – Marek Dyjak nie pije alkoholu. Ale nie oznacza to, że marka alkoholu nie może wesprzeć jego pracy artystycznej.” – powiedział Janusz Palikot.

Janusz pomógł mi zamknąć projekt artystyczny, nad którym pracowałem od jakiegoś czasu. To będzie moja ostatnia płyta w karierze i cieszę się, że była okazja do współpracy z ekipą Tenczyńskiej Okovity. Nadal będę koncertował o miłości, dopóki wystarczy mi tchu, bo przecież tylko o miłość całe życie mi chodzi. Będę brał udział w różnych projektach muzycznych i filmowych. Jako trzeźwy alkoholik wiem, że alkohol może być problemem, ale wszystko zależy od osoby używającej go w swoim życiu. Alkohol jest dla ludzi silnych i mądrych. Moja przygoda z alkoholem jest jednak definitywnie zakończona.”

Marek Dyjak

  Ogólne

 • title
  Na Wzgórzu Rozpaczy
 • artist
  Marek Dyjak
 • label
  AGORA S.A.
 • ilosc_plyt
  1

Lista utworów

Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1Na Wzgórzu RozpaczyMarek Dyjak
2NocnoautobusowaMarek Dyjak
3Mistrz I Małgorzata 2021Marek Dyjak
4List Do Nieznanego PoetyMarek Dyjak
5Czarodziejska GóraMarek Dyjak
6Dwadzieścia Do Dziesiątej 2021Marek Dyjak
7List A Właściwie DwaMarek Dyjak
8SzoferMarek Dyjak
9Kołysanka Dla Olgi 2021Marek Dyjak
10DubletMarek Dyjak

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)