Nie przeszkadzać

nr kat.: 1287038

Opis i specyfikacja

Podulka – wokalistka obdarzona niezwykłym głosem i charyzmą. Szerszej publiczności znana z programów Mam Talent (3 miejsce) i X Factor, wyróżniona na Opolskich Debiutach w 2013r. Energetyczna, dowcipna dziewczyna z Brzozowa na Podkarpaciu, ale na stałe związana jest z Poznaniem, gdzie ukończyła Akademię Muzyczną (flecistka z dyplomem!). Od kilku lat koncertuje ze swoim zespołem, z którym właśnie ukończyła materiał na pierwszy autorski album „Nie przeszkadzać”.
 
Po niekwestionowanym sukcesie radiowym singli „Nieodkryty Ląd” oraz „Nie przeszkadzać” Podulka ujawniła utwór zapowiadający jej debiutancki krążek. Wybór padł na utwór zatytułowany „Jest pięknie” – pozytywny, radosny i niezwykle optymistyczny, który w stu procentach odzwierciedla osobowość i styl bycia Artystki. „Jest pięknie” to najlepszy lek na listopadowy spleen!
 
Nowa płyta jest mieszanką akustycznych brzmień i amerykańskiego neofolku i - tak jak wszystkie single Marty - wprowadzi w dobry nastrój od pierwszego przesłuchania. Obowiązkowa pozycja na jesień.

  Ogólne

 • title
  Nie przeszkadzać
 • artist
  Podulka
 • label
  SONY MUSIC ENTERTAINMENT
 • ilosc_plyt
  1

Lista utworów

Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1Jest piękniePodulka3:06
2Mamy na to czasPodulka3:33
3ImpulsPodulka3:33
4Tego nam trzebaPodulka3:20
5Nie przeszkadzaćPodulka3:18
6SłonyPodulka3:40
7Nie ma nasPodulka3:35
8Za malo snuPodulka3:28
9ZimowaPodulka3:48
10Jestem na szczyciePodulka3:09
11ŻegnajPodulka3:34

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0