Nie przeszkadzać

Podulka

Nośnik: CD

nr kat.: 1287038
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Jest pięknie Podulka 3:06
1 2 Mamy na to czas Podulka 3:33
1 3 Impuls Podulka 3:33
1 4 Tego nam trzeba Podulka 3:20
1 5 Nie przeszkadzać Podulka 3:18
1 6 Słony Podulka 3:40
1 7 Nie ma nas Podulka 3:35
1 8 Za malo snu Podulka 3:28
1 9 Zimowa Podulka 3:48
1 10 Jestem na szczycie Podulka 3:09
1 11 Żegnaj Podulka 3:34
Podulka – wokalistka obdarzona niezwykłym głosem i charyzmą. Szerszej publiczności znana z programów Mam Talent (3 miejsce) i X Factor, wyróżniona na Opolskich Debiutach w 2013r. Energetyczna, dowcipna dziewczyna z Brzozowa na Podkarpaciu, ale na stałe związana jest z Poznaniem, gdzie ukończyła Akademię Muzyczną (flecistka z dyplomem!). Od kilku lat koncertuje ze swoim zespołem, z którym właśnie ukończyła materiał na pierwszy autorski album „Nie przeszkadzać”.
 
Po niekwestionowanym sukcesie radiowym singli „Nieodkryty Ląd” oraz „Nie przeszkadzać” Podulka ujawniła utwór zapowiadający jej debiutancki krążek. Wybór padł na utwór zatytułowany „Jest pięknie” – pozytywny, radosny i niezwykle optymistyczny, który w stu procentach odzwierciedla osobowość i styl bycia Artystki. „Jest pięknie” to najlepszy lek na listopadowy spleen!
 
Nowa płyta jest mieszanką akustycznych brzmień i amerykańskiego neofolku i - tak jak wszystkie single Marty - wprowadzi w dobry nastrój od pierwszego przesłuchania. Obowiązkowa pozycja na jesień.

Aktualności

Więcej

Nie przeszkadzać
Nie przeszkadzać ×
Nie przeszkadzać
Nie przeszkadzać
Nie przeszkadzać

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]