Night In Calisia

Włodek Pawlik

Nośnik: CD

nr kat.: 1226157

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Night In Calisia Włodek Pawlik 10:54
1 2 Amber Road Włodek Pawlik 9:44
1 3 Orienthology Włodek Pawlik 10:17
1 4 Follow The Stars Włodek Pawlik 11:17
1 5 Quarell Of The Roman Merchants Włodek Pawlik 10:59
1 6 Forgotten Song Włodek Pawlik 10:26

"NIGHT IN CALISIA" TO PIERWSZA POLSKA PŁYTA JAZZOWA NOMINOWANA DO NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWEJ NAGRODY MUZYCZNEJ "GRAMMY AWARDS 2014".
TO SZEŚCIOCZĘŚCIOWA SUITA SKOMPONOWANA PRZEZ WŁODKA PAWLIKA W WYKONANIU  KALISKIEJ ORKIESTRY  SYMFONICZNEJ POD DYREKCJĄ ADAMA KLOCKA , TRIA  JAZZOWEGO W SKŁADZIE: WŁODEK PAWLIK-FORTEPIAN, PAWEŁ PAŃTA-KONTRABAS, CEZARY KONRAD-PERKUSJA Z UDZIAŁEM LEGENDARNEGO AMERYKAŃSKIEGO TRĘBACZA-RANDY'EGO BRECKERA . MUZYKA WIELOBARWNA, PORYWAJĄCA, NIEZWYKLE "ENERGETYCZNA" ALE TAKŻE NOSTALGICZNA I NASTROJOWA, NAWIĄZUJĄCA  DO NAJLEPSZYCH TRADYCJI JAZZU AMERYKAŃSKIEGO.NA UWAGĘ ZASŁUGUJE FAKT , ŻE PŁYTA ZOSTAŁA WYDANA NA ZŁOTYM NOŚNIKU CO SPRAWIA , ŻE JEJ BRZMIENIE JEST UNIKALNE .W 2013 ROKU NAKŁADEM  PRESTIŻOWEJ FIRMY FONOGRAFICZNEJ "SUMMIT RECORDS" PŁYTA ZOSTAŁA WYDANA W STANACH ZJEDNOCZONYCH I JEST DOSTĘPNA W SPRZEDAŻY NA CAŁYM ŚWIECIE.

  

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Wiadomo że już przeszła do historii. Teraz zostaje tylko ją słuchać.

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Świetna płyta pełna niesamowitych muzycznych wariacji. Polecam

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Myślę, że dla wszystkich lubiących jazzowe brzmienia pozycja, której nie powinno zabraknąć na półce z ulubionymi płytami. Wspaniała muzyka, która w pełni zasłużyła na nagrodę Grammy.

Aktualności

Więcej

Night In Calisia ×
Night In Calisia
Night In Calisia
Night In Calisia

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]