Oddycham...

nr kat.: 1277470

Opis i specyfikacja

Album "Oddycham" nie jest zestawem piosenek, które powstawały z myślą o płycie. To swego rodzaju dziennik, zbiór moich wspomnień z ostatnich dwóch intensywnych lat. Wyjątek stanowi utwór "List" - jest to piosenka, którą mój tata napisał dla mamy kiedy byli bardzo młodzi. Nigdy nie miał okazji, by ja nagrać, wiec zrobiłem to dla niego.
Na początku tego roku wróciłem na Jamajkę, by ponownie spotkać się ze wspaniałymi muzykami, których miałem okazję poznać kilka lat wcześniej. Zaprosiłem do współpracy m.in. rewelacyjnego saksofonistę Deana Frasera i jego sekcję dętą, Alborosie'ego, chórek Earl i Maria Smith (dzieci gitarzysty Earla "Chinna" Smitha - grającego m.in. z Bobem Marley'em i jego synami), Resoterica z Fyah Keepers i bardzo ważną dla mnie postać - Juniora Kelly. To właśnie dzięki niemu zacząłem słuchać reggae. Na płycie udział wzięli także niezwykli polscy goście, jak Jelonek, Staff, KaCezet i wielu innych.

Album zarejestrowaliśmy we wrocławskim Tower Studio oraz Tuff Gong Studio w Kingston, a produkcją zajął się Mario Activator ze Studio As One.
"Oddycham" to energetyczne, rootsowe reggae ze wspólnym mianownikiem - moimi wspomnieniami.
Kamil Bednarek

  Ogólne

 • title
  Oddycham...
 • artist
  Bednarek
 • label
  LOU&ROCKED BOYS
 • ilosc_plyt
  1

Lista utworów

Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1SailingBednarek
2EuforiaBednarek
3Up & HereBednarek
4Spragniony...Bednarek
5Real TingBednarek
6ŚwiatłoBednarek
7Chwile Jak TeBednarek
8Thinkin TwiceBednarek
9Uciekam W SłowaBednarek
10Leave This TownBednarek
11PodróżBednarek
12Good SoulBednarek
13ListBednarek

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0