Ogien

Tomiko & Siwers

Nośnik: CD

nr kat.: 9233479 FIRMA KSIEGARSKA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 16 Nie Jestem Wzorcem Tomiko & Siwers 4:43
Siwers/Tomiko wybuchowa mieszanka stylów dwóch niezwykle utalentowanych warszawskich raperów, którzy obecni na scenie od ładnych kilku lat, ponownie łączą siły by tropem Prometeusza nieść ludziom „Ogień”.
Duet Siwers/Tomiko to niezwykła kombinacja doświadczenia producenta i rapera Siwersa (członka zespołu „Bez Cenzury”, którego legalny debiut z
2006 roku pt. „Klasyk”, dziś dla wielu dorósł do miana swego tytułu) z młodzieńczym temperamentem Tomiko, która zaowocowała nagraniem płyty pt.
„Ogień”, której premiera planowana jest na październik 2010 roku nakładem prężnie rozwijającej się warszawskiej wytwórni Aptaun Records, która ma na swoim koncie wydanie w 2009 roku niezwykle gorąco przyjętej płyty innego rapera z Warszawy Pyskatego.
„Ogień” to kolejna po „Intencjach” z 2005r., tym razem legalna, płyta duetu Siwers/Tomiko. Album  jest  produkcją niezwykle dynamiczną łączącą w sobie elementy klasycznego hip-hopu i nowoczesnej aranżacji. Jak sama nazwa wskazuje, płyta jest próbą rozpalenia ognia w sercach i głowach odbiorców. Jest to jednocześnie próba przywrócenia wiary w hip-hop. Prawdziwy hip-hop.

Siwers - producent i raper o charakterystycznie chropowatym, głębokim głosie. Reprezentant warszawskiego Targówka. Członek warszawskiej grupy Bez Cenzury, która zadebiutowała w 2006 roku albumem "Klasyk", zaliczając istne wejście smoka singlem "Reprezentuję Siebie". Jego produkcje usłyszeć mogliście na wielu legalnych wydawnictwach, m.in. na:
"Na Linii Ognia" Skazanych Na Sukcezz, "Krew i Dusza" Fu, "Numer Jeden Wróg Publiczny" JWP czy "Pysk W Pysk" Pyskatego.
Tomiko - młody wilk, którego flow już powoli puka do bram panteonu rodzimej sceny. Jego  przygoda z rapem pomimo młodego wieku zaczęła już w 2002 roku, co finalnie doprowadziło do ukazania się w 2009 roku pierwszej, szerzej znanej publiczności, solowej płyty pt. "Świadomość", którą promował singiel "Świadom Bądź". Tomiko, którego zwrotki mogliście dotychczas usłyszeć na wielu rodzimych produkcjach (m.in. na płytach:
Pyskatego, Bez Cenzury, RPK, Młodego M, czy SSDI).

Aktualności

Więcej

Ogien ×
Ogien

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]