ORDINARY MAN

nr kat.: 1419539
 • artist: Ozzy Osbourne
 • typ_nosnika: LP (analog)
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
53
,70
179
Taniej o 125 ,30
KMF - produkty niedostępny
Wysyłamy w 24h

Opis i specyfikacja

To prawdopodobnie najważniejszy album, który stworzyłem od długiego czasu. Prawdopodobnie od „No More Tears” – Ozzy Osbourne.

Jedna z najciekawszych postaci muzycznego świata, człowiek wokół którego narosło tysiące legend, a przede wszystkim król ciemności. Powrócił z singlami „Under The Graveyard”, "Straight To Hell" i tytułowym "Ordinary Man" z Eltonem Johnem..

Ten album był darem siły wyższej. To dla mnie dowód, żeby nigdy się nie poddawać – mówi o singlu Ozzy. – Wszystko zaczęło się gdy moja córka Kelly zapytała, czy chciałbym współpracować przy piosence z Post Malonem. Moje pierwsze pytanie brzmiało „Kim do… jest Post Malone?”. Odwiedziłem dom Andrew, który stwierdził, że praca będzie naprawdę szybka. Po skończonej piosence zapytał, czy byłbym zainteresowany stworzeniem nowego albumu. Oczywiście! Ale myślę, że nie chce pracować pół roku w studiu w piwnicy. Chwilę później nagrania były skończone. Duff i Chad jammowali ze mną w ciągu dnia, a ja pracowałem nad piosenkami wieczorami. Już wcześniej powiedziałem Sharon, że powinienem nagrać album, ale z tyłu głowy przychodziły myśli, że nie mam na to sił. Andrew udało się wyrwać ze mnie tę energię. Naprawdę mam nadzieję, że ludzie będą słuchać tego materiału z radością, bo wsadziłem w to całe serce i duszę.

  Ogólne

 • title
  ORDINARY MAN
 • artist
  Ozzy Osbourne
 • label
  Epic
 • ilosc_plyt
  1

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)