Porównywarka (0)
PLN

Origins

nr kat.: 1389652
Origins
Origins
Origins
Origins
Origins
Origins

Imagine Dragons

Nośnik: CD

Lista utworów

Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Natural Imagine Dragons 3:09
1 2 Boomerang Imagine Dragons 3:07
1 3 Machine Imagine Dragons 3:01
1 4 Cool Out Imagine Dragons 3:37
1 5 Bad Liar Imagine Dragons 4:20
1 6 West Coast Imagine Dragons 3:37
1 7 Zero Imagine Dragons 3:30
1 8 Bullet In A Gun Imagine Dragons 3:24
1 9 Digital Imagine Dragons 3:21
1 10 Only Imagine Dragons 3:00
1 11 Stuck Imagine Dragons 3:10
1 12 Love Imagine Dragons 2:46

Opis i specyfikacja

Imagine Dragons to niepowstrzymana siła. Poprzedni album zespołu, wydany w 2017 roku „Evolve”, ma już ponad 8 miliardów streamów na całym świecie, a także zbliża się do statusu poczwórnej platyny w Polsce. Muzycy, zamiast spoczywać na laurach, przygotowali nowy album!

Pierwsze utwory promujące „Origins” to okupujący szczyty list przebojów „Natural” oraz „Zero” – utwór, który został nagrany specjalnie na potrzeby filmu „Ralph Demolka w internecie”. Jak zapowiadają muzycy Imagine Dragons, ich najnowsze wydawnictwo to siostrzany album „Evolve”. – Szukamy nowych terytoriów, ale nie zapominamy o korzeniach. Kiedy tworzymy, nie stawiamy sobie żadnych granic i zasad. Zawsze jesteśmy podekscytowani kiedy możemy nagrywać coś nowego i brzmiącego inaczej niż dotychczas – mówi lider zespołu, Dan Reynolds.

Za produkcję „Origins” odpowiadają Joel Little (Lorde, Khalid), Mattman & Robin (Selena Gomez, Carly Rae Jepsen) oraz John Hill (Florence + the Machine). Imagine Dragons jak zwykle z niezwykłą swobodą łączą elementy rocka, hip-hopu, popu i folku. Podobnie jak w przypadku dotychczasowych wydawnictw, ważną rolę odgrywają teksty – często poruszające bolesne tematy, jednak dające nadzieję oraz inspirację.

Ogólne

Producent

Universal Music

title

Origins

artist

Imagine Dragons

label

INTERSCOPE

ilosc_plyt

1

Opinie

Origins ×
Origins
Origins