Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Oswojony

Krzysztof Myszkowski

Nośnik: CD

Oswojony
Oswojony
Oswojony

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Oswojony

  • Oswojony
  • Oswojony
  • Oswojony
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Oswojony

Krzysztof Myszkowski

Nośnik: CD

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Najnowszy solowy album Krzysztofa Myszkowskiego – lidera zespołu Stare Dobre Małżeństwo.<br><br> Autorem wierszy zaprezentowanych na płycie jest Jan Rybowicz.<br><br> Artysta o płycie:<br> <i>Początkowo miał być to kolejny album SDM, ale podczas prac w studiu ze szkiców piosenek wyłonił się szalenie intymny i kameralny obraz pobojowiska tkwiącego w mojej głowie. Z czystym sumieniem odpuściłem sobie na chwilę myślenie kolektywne, stawiając na szczerość i uczciwość szorstkiej formy wypowiedzi. Osobistej jak spowiedź. Stąd zaniechanie zespołowej kooperacji i potrzeba publikacji tych zwierzeń pod własnym nazwiskiem. Może to, co piszę jawi się jako pierwotne symptomy uwiądu lub zarzewie paranoi, ale czym byłby świat bez doświadczenia weteranów i naiwnej spontaniczności świrów?<br> Chciałbym fakt swej 30-letniej obecności na scenie okrasić tym albumem. Poza tym zbiera mi się na Pięćdziesiątkę i chorobliwie nie lubię celebry, zaś Nowa Płyta wciąż stanowi dla mnie wydarzenie niezwykle uroczyste. Odświętne. Stąd ta publikacja. Wydaję ten krążek z dumą i przekonaniem, że tytułowy – Oswojony – o walorach, potencjale oraz sile wyrazu zbliżonej do Czarnego bluesa o czwartej nad ranem jest utworem ważnym, ważkim i potrzebnym. Nie tylko dla mnie... Wnioskuję to z reakcji publiczności na koncertach oraz odbierając liczne sygnały docierające do mnie mimochodem. I to już jest powód, by zaryzykować. Otworzyć się...Obnażyć...<br><br> Anonsuję premierę OSWOJONEGO na wiosnę – 15 MAJA – pełen nadziei na mądre podsumowanie trudnych rozważań. Traktując sprawę jako ostateczne „nacięcie” na ławce w parku lub korze starożytnego drzewa – słowem nadzwyczaj poważne wyznanie, niepozbawione nuty akceptacji. Niech będzie mi wybaczone to „wszczepienie ochronne” przez ekologów i wszelkiej maści strażników dosłowności. Kłaniam się też z wdzięcznością Jankowi Rybowiczowi – memu Bratu Bliźniakowi w sztuce, z którym szczęśliwie spokrewniło mnie przeznaczenie.<br><br></i> Pozdrawiam Wszystkich – Krzysztof Myszkowski”
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Debiut Poetycki Krzysztof Myszkowski
1 2 Wyobraźnia Krzysztof Myszkowski
1 3 Kraj odwrócony Krzysztof Myszkowski
1 4 Udawaj/Wyznanie mordercy Krzysztof Myszkowski
1 5 Stary poeta i Zuzanna Krzysztof Myszkowski
1 6 Zmarmurowieć Krzysztof Myszkowski
1 7 Mój Zen Krzysztof Myszkowski
1 8 Do przyjaciela Krzysztof Myszkowski
1 9 Psalm grzesznika Krzysztof Myszkowski
1 10 Dedykacja poecie Krzysztof Myszkowski
1 11 Oswojony przez śmierć Krzysztof Myszkowski
1 12 Przyzwolenie Krzysztof Myszkowski
1 13 Spokój Krzysztof Myszkowski
Star Wars™ Battlefront™ to owoc ścisłej współpracy studia DICE z Lucasfilm. Gra oferuje fotorealistyczną grafikę oraz intensywną akcję na znanych planetach z filmowej sagi. Premiera 19 listopada w polskiej wersji językowej (napisy).

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel kino domowe